Продаж

Будівельні щоглові підйомники GJJ

Будівельні підйомники GJJ-найкраще сучасне рішення для професійного будівельного ринку

Компанія Jing Long Engineering Machinery Co., Ltd-відомий лідер ринку КНР з виробництва сучасного професійного обладнання під брендом GJJ для промислового і будівельного сегментів ринку:

Компанія заснована в 1996 році. В даний час кількість зайнятих на виробництві співробітників налічує 1200 чоловік (у тому числі 140 старших технічних фахівців) і виробляє в рік більше 2000 будівельних ліфтів. Загальний обсяг виробництва Jing Long Engineering Machinery Co., Ltd становить близько 2-х мільярдів дол. на рік, а обсяг експорту-близько 70 000 000 дол. на рік.

За останнє десятиліття завдяки сильній виробничій базі, передовим технологіям і безкомпромісну політику в області якості, бренд GJJ здійснив справжній прорив і пропонує ринку сучасні моделі швидкісних підйомників:

  • Загальнобудівельних – зі швидкістю підйому 36 м./хв;
  • Швидкісних – зі швидкістю підйому 63 м./хв.;
  • Високошвидкісних – зі швидкістю до 96 м./хв.;

Крім цього, компанія пропонує професійному ринку унікальні розробки: двощоглові великотоннажні платформи вантажопідйомністю до 10 тонн, підйомники і платформи похилого і вигнутого типу, і т.п. компанія має безліч патентів і близько 20 прав власності на різні інноваційні винаходи.

Бренд GJJ широко відомий як у самому Китаї, так і далеко за його межами. Географія продажів Jing Long Engineering Machinery Co., Ltd представлена такими країнами як США, Канада, Франція, Великобританія, ОАЕ, Україна, Казахстан, Малайзія, ПАР, Росія і багатьма іншими країнами. За обсягом продажів будівельних щоглових підйомників компанія займає лідируюче положення в світі.

GJJ поєднує в собі першокласну якість, першокласне управління, першокласну репутацію і першокласні переваги.

Міжнародна група компаній ВІРАМАКС є офіційним представником компанії в Україні та Казахстані. Здійснює поставки обладнання GJJ, монтажі та подальше гарантійне та сервісне обслуговування.

ВІРАМАКС має власний орендний парк люльок, платформ фасадних, щоглових вантажних і вантажопасажирських підйомників, які компанія здає в оренду, монтує і експлуатує вже більше 16 років в Україні, і більше 5 – в Казахстані. Ми досконально знаємо всі нюанси експлуатації подібних машин.

Крім того, у ВІРАМАКС є власна технічна служба, підрозділи якої знаходяться в кожному регіональному представництві компанії. Професійні фахівці компанії забезпечать технічну підтримку і вирішення будь-якого технічного питання від 2-х годин з моменту звернення. Наявність на складах оригінальних запасних частин і комплектуючих дозволяє звести до мінімуму простої обладнання, викликані позаштатними ситуаціями.

У ВІРАМАКС ви можете замовити поставку обладнання, монтаж і подальше технічне обслуговування з одних рук. Для цього вам достатньо зробити п’ять нескладних дій:

  • Звернутися в компанію будь-яким зручним для вас способом;
  • Визначитися з типом обладнання;
  • Укласти договір оренди або поставки;
  • Оплатити рахунок і отримати обладнання;
  • Укласти договір подальшого технічного обладнання;

На все обладнання, що поставляється ВІРАМАКС надає гарантію 12 місяців.

ВІРАМАКС – ваш надійний партнер у питаннях постачання професійного будівельного обладнання та забезпечення першокласної технічної підтримки!

Звертайтеся з питання придбання або оренди будівельних

підйомників, люльок і платформ!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины: