Новини та акції

Хороші новини з Мюнхена: наші клієнти отримають ексклюзивні умови по оренді та купівлі б / у будівельних кранів з Європи

BAUMA 2019 в Мюнхене

BAUMA 2019 в Мюнхене

Заощадити до 50 тис у.о. на покупці баштового крана, взяти в оренду будівельний підйомник за оптимальною ціною і без потреби в постійному ремонті … Думаєте – нереально? – Керівництво МГК “Вірамакс” отримало саме такі можливості для своїх клієнтів після відвідування найбільшої в Європі виставки будівельного обладнання Bauma 2019 Мюнхені

BAUMA 2019 в Мюнхене

“У Мюнхені зібралися виключно перші особи компаній виробників будівельної техніки з усього світу. Це надало нам можливість отримати ексклюзивні домовленості прямо під час виставки. Технічні керівники ТОП-брендів почули наші запити і запропонували готові рішення. Тепер наші клієнти отримають такі пропозиції попокупці и оренди баштових кранів, яких раніше не було ніколи в Україні та Казахстані, – зазначає творець і власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

BAUMA 2019 в Мюнхене

Коротко про головні здобутки МГК “Вірамакс” після відвідин виставки Bauma 2019 Мюнхені:

 

  • компанія закуповує власний орендний парк баштових кранів з Європи (доступні попередні замовлення на оренду)

 

  • власник отримав ексклюзивні умови по покупці б / у будівельних кранів від ТОП-брендів світових виробників за програмою Trade-in (доступні попередні замовлення на пошук конкретних моделей)

 

  • запускаються в продаж б / у вантажопасажирські підйомники з Європи (доступні попередні замовлення на покупку)

 

  • отримані унікальні умови по купівлі запчастин і комплектуючих для будівельних кранів, щоглових підйомників, бетононасосів і бетонораздаточние стріл від провідних європейських виробників.

 

Купівля будівельної техніки б / у – ідеальний варіант для амортизації засобів в бюджеті.

 

Однак, головним мінусом вторинного устаткування вважається якість і рівень зносу техніки.

BAUMA 2019 в Мюнхене

“Ні для кого не новина, що орендний парк в Україні найчастіше обслуговується не належним чином. В Європі ж просто немає такої можливості – працювати без комплексного і якісного обслуговування техніки. І, як ви розумієте, вимоги з безпеки і технічного стану в країнах Євросоюзу досить жорсткі і безкомпромісні. Учасники цього ринку систематично справно виконують усі пункти, щоб отримати право працювати з обладнанням на будівельному майданчику “, – ділиться враженнями Геннадій Захаренко. – “Ми будемо купувати будівельне обладнання тільки у найбільших операторів Європейського ринку з хорошою репутацією. Такі компанії мають парк більше 500 будівельних кранів, ви тільки уявіть обсяги цих гігантів ринку “.

За даними маркетингового опитування МГК “Вірамакс”, ринок в Україні і Казахстані має стійкий попит на б / в техніку. Пов’язано це з ціновою політикою.

 

Попросту кажучи, всі хочуть отримати той самий продукт, але в рази дешевше.

 

Завдяки відрядженні на Bauma2019 в Мюнхені, МГК “Вірамакс” отримав доступ до програм викупу б / у техніки за програмою Trade-in від цілого ряду світових лідерів по виробництву будівельної техніки.

BAUMA 2019 в Мюнхене

“Ми готові забезпечити наших клієнтів якісним б / у обладнанням навіть під замовлення. Просто отримуємо запит і підбираємо в обумовлені терміни потрібне обладнання. При цьому ми ж маємо контракти з заводами-виробниками. Тому можемо забезпечити повний модельний ряд запчастин і комплектуючих для подальшого сервісного обслуговування техніки “, – розповідає творець і власник МГК” Вірамакс “Геннадій Захаренко.

Детальніше про можливості подати заявку на пошук б / у обладнання в Європі по тел .: 0 800 751 550 або ел. пошта: info@viramax.ua

Відео огляд продукції в Youtube — https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ

 

Довідково

МГК “Вірамакс” створена в 2004 році.

У 2018 році компанія значно розширила спектр послуг: в асортименті з’явилися з’явилися нові модифікації будівельних кранів, стаціонарні бетононасоси: дизельні та електричні, бетонораздаточние стріли європейського і китайського пр-ва, будівельні лебідки та фасадні люльки BMU.

Офіси компанії з власної сервісною службою та складами розташовані в 2 країнах:

  • Україна: Київ, Одеса, Львів, Дніпро;
  • Казахстан: Нур-Султан, Алмати.
Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад