Новини та акції

Інноваційне обладнання для виконання будівельних робіт

Інноваційне обладнання для виконання будівельних робіт

Фасадні підйомники BMU досить затребувані в будівництві, особливо при обслуговуванні будівель складної конфігурації. Використовуються при виконанні будівельних робіт, але найчастіше їх застосовують при обслуговуванні скляних будівель: для відновлювальних і клінінгових процедур. Люльки незамінні при установці кліматичної техніки, облаштування інших пристроїв на об’єктах будь-якої складності.

Конструкція (подвійні рейкові шляхи або бетонна колія з напрямними) дозволяє пересуватися по покрівлі всієї будівлі вертикально і горизонтально. Система надійно кріпиться фахівцями, після чого можливе переміщення в будь-якому напрямку без демонтажу будівлі.

Фасадна система BMU з висувною стрілою, її переваги

Утримується конструкцію віз, що фіксується на двох рейках, виготовляється з високоміцної сталевих листів, обшитих алюмінієм. Всі елементи надійно захищені від корозії, впливу зовнішніх факторів. Дахові рейкові системи з телескопічною стрілою вважаються найбільш ефективними, безпечними і надійними при перевезенні вантажів, людей на об’єктах нестандартної форми. З переваг можна виділити:

  • вантажопідйомність до 250 кг;
  • обертання осьової установки навколо своєї осі;
  • електронне забезпечення від світових брендів;
  • висувний елемент до 35 метрів;
  • відносно невелика вага.

Останнє дозволяє проводити монтаж колисок на різних будівлях, включаючи полегшені об’єкти. Конфігурацію висувного елемента можна змінювати, що робить дану систему більш ефективною в порівнянні з іншими фасадними пристроями.

Купити дахові рейкові системи зі стрілою ви можете в надійній компанії Вірамакс. Ми також надаємо послуги по здачі в оренду будівельного обладнання, його ремонту за прийнятними цінами.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад