Новини та акції

Як багаторівневі паркувальні системи дозволяють торговим центрам залучити клієнтів

Трендом сучасних мегаполісів є дефіцит паркувальних місць, що зростає, як в історичних центрах, так і в житлових комплексах. Не уникнули цієї проблематики і торгово-розважальні центри, побудовані до того, як навколо активно почали будуватися багатоповерхові ЖК. Як наслідок, паркувальні площі таких ТРЦ не справляються з потоком машин, парковок не вистачає, і це призводить до поступового відтоку покупців туди, де проблем із паркуванням не існує. Усе це призводить до суттєвого відтоку прибутку у ТРЦ.

Автоматизовані паркувальні системи – це інноваційні рішення, що дозволяють збільшувати місця для паркування на обмеженій ділянці простору. Бувають залежного та незалежного типу, двох рівневі, та багаторівневі. Наземного та підземного типу.

hydroparking

 

Двохрівневі паркувальні системи залежного типу застосовуються більше для приватних домоволодінь, готелів, підземних паркінгів, бізнес-центрів. Недоліком такої системи є той факт, що видача автомобіля з верхньої платформи системи неможлива, поки не виїде автомобіль, припаркований на її нижньому ярусі. Тому застосовувати таке обладнання є сенс там, де власник верхнього автомобіля та нижнього можуть один з одним оперативно комунікувати.

Для транспортного потоку у торгово-розважальних центрів краще використовувати багаторівневі автоматизовані системи паркування незалежного типу. Це можуть бути пазлові, роторні або стелажного виду автопарковки.

Ці системи дозволяють паркувати і здійснювати видачу розміщеного на зберігання верхнього авто без будь-якої прив’язки до припаркованого на нижньому ярусі автомобілю, що знаходиться внизу. Наприклад, у паззлових парковках, що працюють за принципом “плям”, автомобіль видається з будь-якого ярусу в період 3-5 хвилин, незалежно від того, на якому ярусі він знаходиться.

Застосування багаторівневих парковок дозволяє зберігати два і більше транспортних засобів у висоту або глибину (для підземного типу парковок) на просторі, яке займає один автомобіль. Таким чином, питання організації додаткових паркомісць для ТРЦ вирішується швидко та успішно.

Якщо пляма, на якій необхідно розмістити автомобілі досить мало, можна застосувати роторні паркувальні системи. Ці рішення дозволяють паркувати до 20-24 автомобілів на просторі, який зайняли б 3-4 поруч припаркованих авто.

Управлятися автоматизовані багаторівневі системи можуть як за допомогою аналогового управління, так і за допомогою інтелектуальної системи управління – комп’ютера, який вважаючи штрих-код на чеку, або карти для паркування, прораховує маршрут для видачі конкретного автомобіля з місця адресного зберігання і подає його в потрібне місце без будь-якої участі оператора. Простота управління системою дозволяє експлуатувати її звичайним відвідувачам ТРЦ без будь-якої попередньої підготовки.

Обслуговуються системи автоматизовані паркувальні щомісяця. У процесі обслуговування замінюються витратні матеріали, перевіряється рівень технологічних рідин. Перевіряються зазори, протягуються болтові з’єднання.

Професійно постачанням, монтажем та сервісним обслуговуванням автоматизованих багаторівневих автоматизованих паркувальних систем в Україні займається Міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія є офіційним представником провідних європейських, турецьких та азіатських брендів.

Для того, щоб замовити багаторівневу автоматизовану систему паркування у ВІРАМАКС, достатньо здійснити кілька простих дій:

  • Звернутися в компанію будь-яким зручним для вас способом;
  • Надати креслення місця, де планується розмістити автопаркування;
  • Визначитись з типом паркування;
  • Підписати договір постачання та монтажу;

Після монтажу та пусконалагоджувальних робіт системи, укласти з ВІРАМАКС договір постійного сервісного обслуговування обладнання. Це дозволить експлуатувати систему безпечно та без перебійності.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу щодо придбання автоматизованих паркувальних багаторівневих систем!

Ви отримаєте якісне та сучасне комплексне рішення щодо збільшення паркомісць!

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад