Новини та акції
Фасадні люльки, застосовувані в будівництві, складаються з наступних основних елементів:
Перш за все, необхідно перевірити комплектацію елементів техніки і метизної групи;
Потім, збираємо кошик люльки, монтуючи її на ходові колеса (при необхідності) і приєднуємо фасадні колеса.
Після чого, на торцеві боковини монтуються механізми підйому, щит управління, кінцеві вимикачі, вловлювачі, фасадні колеса. Підключається кабель живлення.
Тепер монтуємо консолі. Варіанта два: або монтуємо на землі і подаємо краном на покрівлю будівлі, або поелементно піднімаємо на покрівлю і збираємо на даху. Після того як консолі змонтовані, розставляємо їх паралельно один одному, контролюючи кут їх розведення. Якщо кут буде некоректним, це може привести до зажевиванію троса в лебідках і неспрацювання в потрібний момент запобіжних пристроїв – уловлювачів.
Далі, пригружают консолі Привантажувач, надягаючи їх на напрямні задніх опорних балок консолей і пропускаємо через ролики головок консолей кінці вантажних тросів. Трос проходить через уловлювачі, запасовувати в лебідки, виходить через трубки виходу і напрямні ролики вниз платформи колиски, де до його кінця привішувати натяжители (вантаж масою 12,5 кг – на кожен з кінців). Також, на тросах на деякій відстані від головок консолей монтуються тарілчасті обмежувачі, які в разі досягнення платформою критичного відстані від консолей, впливають на концевики і підйомник фасадний зупиняється.
Важливо пам’ятати: трос, що поставляється в бухтах, володіє залишковим напругою, який змушує його скручуватися в спіраль після розмотування. Якщо відразу запасовувати трос – в механізми підйому, в них можуть виявитися петлі і лебідки заклинить. Щоб уникнути таких моментів, трос необхідно розмотати на всю довжину і в такому стані дати «вилежатися» добу.
Етапи правильної та безпечної складання і монтажу обладнання компанії Вірамакс детально викладені в інструкції з експлуатації і паспорт на фасадний підйомник, які поставляються разом з люлькою. Також, з етапами складання люльки ви можете ознайомитися, подивившись відео-інструкції компанії Вірамакс за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=_L3_VWi3lu8 .
Незважаючи на прості зрозумілі етапи складання устаткування слід пам’ятати, що фасадний підйомник з людьми працює на висоті і будь-який аспект неякісного складання або монтажу може бути фатальним для ваших робочих, і вашого бізнесу. Тому, збірку колисок і їх монтаж краще довірити спеціалізованої організації, що має навчений і компетентний штат технічних фахівців і всі необхідні дозвільні документи, що гарантують високий рівень відповідальності, і професіоналізму такої компанії.
Потім змонтоване обладнання відчувають, навантажуючи на певний відсоток вище ніж зазначено в технічних характеристиках і тестуючи все системи на працездатність. За підсумком випробувань формується протокол випробувань, який підписують усі члени випробувальної комісії. У числі інших документів (в числі яких повинні знаходиться і допуски ваших робочих для роботи на висоті), протоколи подаються до органів територіального управління, які контролюють правильну і безпечну експлуатацію вантажопідіймального обладнання та, якщо все в порядку, ви отримуєте документ, свідчить про введення вашої фасадної люльки в експлуатацію. Без такого огляду і отримання документа, експлуатація обладнання на будівельному об’єкті заборонена.
Професіонали поруч! Група компаній Вірамакс більше 15 років успішно і безпечно здійснює монтажі вантажопідйомної техніки: люльок фасадних, підйомників щоглових вантажно-пасажирських, фасадних платформ і систем постійного обслуговування фасадів BМUU.
Вірамакс має всі необхідні для виробництва монтажів і експлуатації вантажопідйомного обладнання дозвільні документи. Має у своєму розпорядженні штатом власної професійної технічної служби, здатної вирішити будь-яке технічне питання швидко і якісно.