Новини та акції

Як обслуговувати вертрогенератори за допомогою сервісного ліфта

Інноваційні рішення в сфері генерації електроенергії призвели до активного зростання вітропарків, де за допомогою лопатевих вітрогенераторів генерується колосальна кількість мегават електрики. Висота сучасних генеруючих установок може бути більше 130 м., вага головки, якою прикріплені лопаті – більше 35 тонн, а вага самої рубки, де знаходиться енергогенеруюча силова установка – більше 90 тонн.

Обслуживание ветрогенераторов

Зрозуміло, як і будь-яка Електротехнічна апаратура, що має до того ж, механічну частину з труться елементами, вітрогенератори потребують регулярного технічного огляду і сервісному обслуговуванні. А з урахуванням висоти ноги такого обладнання стає зрозуміло, що доставку інструменту, матеріалів, контрольно-вимірювальних приладів і фахівців на висоту 100 і більше метрів має сенс здійснювати спеціальним обладнанням. Для цієї мети і служать Сервісні ліфти.

лифты для ветрогенераторов

Конструктивно підйомник для сервісного обслуговування вітрогенератора складається з кабіни, обладнаної приводом підйому, керуючої електронікою, системою датчиків і запобіжних пристроїв, і секціями щогл-напрямних, по яких і переміщається кліть ліфта у вертикальній площині. Монтується сервісний ліфт в нозі (опорі) вітрогенеруючої установки. Щогли приєднуються до внутрішньої частини опори з певним кроком за допомогою спеціальних кріплень.
Привід підйомника може бути реалізований на базі рейкового механізму, а також за допомогою троса. У першому випадку, електропривод з зубчастою шестернею монтується на кабіні, а на щоглах монтується зубчаста рейка. Обертаючись, приводна шестерня входить в зачеплення з рейкою і переміщує кабіну ліфта на необхідну висоту. У другому випадку, кабіна опускається і піднімається за допомогою вантажного троса, який намотується на барабан лебідки механізму підйому.
Кабіна стандартно обладнується розсувними дверима, а також аварійним люком і сходами. У разі виникнення позаштатної ситуації і неможливості спустити ліфт на нульовий рівень, пасажир може покинути кабіну підйомника через аварійний люк, пристебнувшись карабіном рятувального жилета (парашута) до напрямних щогл, безпечно спуститися вниз.
Крім того, в ліфті передбачаються і інші захисні пристрої. Для спуску ліфта з висоти вручну в разі аварійного відключення електроенергії, передбачено пристрій механічного спуску, задіюючи яке, робочий може безпечно спуститися в кабіні вниз. Від падіння кабіни з висоти оберігає спеціально сконструйований гальмо – так званий парашут. Крім цього, ліфт обладнується всілякими кінцевими вимикачами, захисними пристроями від перепадів напруги, струмів короткого замикання і т. п.
Сервісний ліфт досить компактний і простий в обслуговуванні і експлуатації. Однак незважаючи на це, як і вітрогенератор, сервісний ліфт також потребує регулярного огляду і сервісному обслуговуванні, оскільки від його справності і працездатності безпосередньо залежить життя експлуатують його людей.
В Україні проектуванням, постачанням, монтажем і подальшим технічним обслуговуванням сервісних ліфтів для вітрогенераторів професійно займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС https://viramax.ua/. компанія володіє власною технічною сервісною службою, ремонтними майстернями та регіональною мережею складів у містах: Київ, Одеса, Львів та Дніпро.

Обслуживание лифтов для ветрогенераторов

Для того, чтобы заказать сервисный лифт для обслуживания ветрогенератора у ВИРАМАКС, необходимо осуществить три простых шага:

А для того, щоб підйомник працював довго, безпечно і безперебійно, потрібен всього лише один крок-укласти договір постійного сервісного обслуговування з ВІРАМАКС. Крім підйомників для вітроустановок, компанія постійно продає і здає в оренду вантажні та вантажопасажирські щоглові підйомники для будівельного ринку, тому знає подібне обладнання досконально.
ВІРАМАКС безкоштовно навчає фахівців своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації сервісних ліфтів, має в своєму розпорядженні всі необхідні дозволи і допуски для монтажу та експлуатації подібної техніки. Швидкість реакції технічної служби ВІРАМАКС на будь-яке технічне питання становить вже від 2-х годин в регіонах присутності представництв компанії і від 24 – х годин-в інших регіонах України.

Звертайтеся з питання проектування, постачання, монтажу та подальшого технічного обслуговування сервісних ліфтів для вітрогенераторів, в ВІРАМАКС!
Компанія якісно, під ключ і на найвигідніших для вас умовах вирішить таке завдання!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад