Новини та акції

Як оперативно і безпечно проводити обслуговування мостів

В процесі експлуатації мости і шляхопроводи, як і будь-які інші споруди піддаються зносу. І якщо їх своєчасно не обслуговувати і відновлювати, рано чи пізно стан мостів стане аварійним, що І сталося в даний момент в Україні.

Тому, своєчасний плановий ремонт і обслуговування мостових споруд істотно продовжує їх життя, і економить колосальні ресурси на відновлення. Також, оскільки найчастіше до конструктивних елементів внутрішньої частини шляхопроводів і мостів кріпляться комунікації (телефонія, інтернет, електрокабелі і т.п.), їх також необхідно обслуговувати.

Яке обладнання застосовують для обслуговування мостів?

– Для мостів невеликої протяжності, використовуються мобільні консольні платформи з механічним або електричним приводом. Вони можуть монтуватися на колісному візку або на шасі автомобіля. Така конструкція має гратчасте виконання, доставляється до місця обслуговування шляхопроводу і розкладається безпосередньо на місці в консоль з майданчиком внизу. Майданчик заводиться у внутрішній простір споруди, з неї робітники і здійснюють ремонт моста, а також обслуговування комунікацій.

– Для мостів великої довжини, доцільно використовувати підвісні мостові платформи-блюмінги. Таке обладнання монтується з внутрішньої частини моста на напрямних. Напрямні кріплять уздовж всієї частини моста і завдяки цьому, платформа з робочими має можливість переміщатися уздовж внутрішньої поверхні споруди, одночасно захоплюючи всю його ширину.

При цьому, мостові платформи можуть бути як стаціонарно закріплені на напрямних, без можливості спуску на землю, так і не стаціонарно – за принципом будівельних колисок. Такі блюмінгові конструкції мають (як і люльки фасадні) з боків механізми підйому, за допомогою яких гондола з робітниками може підніматися до місця виконання робіт і опускатися вниз. Також, ці конструкції оснащені механізованими каретками з електроприводом і ходовими колесами, за допомогою яких платформа з робочими переміщається уздовж напрямних під шляхопроводом.

Де в Україні можна придбати таке обладнання?

Проектуванням, виготовленням, постачанням, монтажем і сервісним обслуговуванням підвісних і консольних платформ для обслуговування мостів і споруд в Україні займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС.

Представництва компанії розташовані в найбільших регіональних центрах країни: Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, що дуже зручно з точки зору логістики. Кожне з представництв включає в себе: офіс, регіональний склад і ремонтну майстерню.

Сервисная служба строительного оборудования 24/7

Як замовити платформу для обслуговування моста?

  • Звернутися в компанію або в будь-який з її представництв зручним для вас способом;
  • Надати робочий креслення моста;
  • Затвердити запропоновані фахівцями ВІРАМАКС варіанти моделей;
  • Підписати договір поставки і монтажу.

Вигідною перевагою ВІРАМАКС є те, що компанія пропонує не товар – а комплексне рішення виробничих завдань «під ключ». Завдяки наявності власної технічної служби. ВІРАМАКС забезпечує не тільки гарантійне, але і пост гарантійне сервісне обслуговування обладнання. Крім того, компанія навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації платформ, що мінімізує ризики виробничих травм і псування обладнання.

Звертайтеся до професіоналів з питання проектування, придбання, монтажу та подальшого обслуговування мостових блюмінгових систем!

Вирішувати виробничі завдання комплексно вигідно!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад