Новини та акції

ЯК ПІДІБРАТИ БЕТОНОРОЗПОДІЛЬНУ СТРІЛУ

Бетонорозподільні стріли є обладнанням для виробництва бетонних робіт, працюють в тандемі з бетононасосом і служать для роздачі бетону на ті чи інші ділянки будівництва. Завдяки цим пристосуванням, стало можливо подавати розчин до важкодоступних ділянок заливки, швидко і безпечно проводити монолітні роботи.

Залежно від специфіки об’єктів, на яких передбачається застосовувати цю будтехніку, бувають і різні моделі стріл:

Механічні застосовують для лиття горизонтальних поверхонь в цивільному і промисловому будівництві невеликої поверховості. Рукава цих стріл розкладаються тільки в горизонтальній площині. Максимальний радіус роздачі бетонної суміші становить до 15м.це бюджетний варіант. Найбільш поширені моделі з радіусами 12-15м.

Гідравлічні-більш функціональні за своїми можливостями, так як завдяки наявності гідроциліндрів, рукава можуть розкладатися не тільки в горизонтальній площині, але і у вертикальній під кутом 90 0. Це дає можливість відливати вертикальні елементи несучого конструктиву, наприклад, колон, пілонів і т.п., доставляти бетон до важкодоступних для звичайного лиття ділянок.

Механічні стріли бувають тільки мобільними-змонтованими на так званих «лапах» – 4-х опорах, а ось гідравлічні можуть бути як мобільними, так і стаціонарними. Мобільні типи монтуються на 4-х опорах, або на автомобільному шасі, а стаціонарні можуть бути змонтовані на щоглах або самовижимних колонах.

Стаціонарні https://viramax.ua/betonorozpodilna-strila-boom-makina-32-4 / стріли монтуються, як правило, в ліфтових шахтах або на щоглах з пристібанням до будівлі. Універсальність цих стріл полягає ще і в тому, що сама «голова» механізму з гідроприводом, противагою, рукавами з бетоноводами, виготовляється знімною і може при необхідності монтуватися як на опорах, так і на колонах або щоглах.

Гідравлічні стріли виготовляються з радіусом від 15-до-45 і більше метрів. Але найбільш поширений радіус роздачі у цих модифікацій становить 18-32 М.цей діапазон оптимальний з точки зору функціональності і вартості придбання.

При виборі бетонорозподільних стріл слід керуватися наступними міркуваннями:

  • Тип заливаються поверхонь (Горизонтальні, Вертикальні, Комбіновані);
  • Розміри площі заливки бетону;
  • Наявність і специфіка під’їзних шляхів конкретної плями забудови з точки зору розміщення міксерів, бетононасоса і наскільки далеко це від місць, які планується бетонувати;
  • Передбачувана норма вироблення по моноліту в певні проміжки часу;
  • Сезонність (впливає на швидкість виконання робіт).

Виходячи з цих критеріїв, технічні фахівці ПТО можуть спрогнозувати: якого типу бетонороздавальна стріла необхідна, з яким радіусом рукавів, де поетапно слід її або їх (якщо кілька) розташувати, щоб графік виробництва будівельних робіт чітко дотримувався.

У ринку присутні пропозиції бетонорозподільних стріл як нових, так і відновлених від європейських, турецьких і китайських брендів. Подібне обладнання, також, пропонується в оренду.

Одним з провідних операторів ринку, що пропонують професійне обладнання для виробництва бетонних робіт, є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія пропонує нові і відновлені провідні європейські, турецькі, і азіатські бренди бетононасосів, і бетонорозподільних стріл. Здійснює монтаж і технічний супровід в процесі експлуатації даного будобладнання.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання бетононасосів і стріл бетонорозподільних!
Ми допоможемо підібрати найкращий варіант техніки для вашого будівництва,

надамо професійну сервісно-технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад