Новини та акції

Як за допомогою систем BMU можна обслуговувати важкодоступні ділянки фасадів

Стильні і красиві фасади з композитних матеріалів і світлопрозорих конструкцій періодично потребують клінінгу, ремонті, заміні склопакетів і профілактиці. Безумовно багато сучасних “свічки” є витвором мистецтва і втіленням передової інженерної думки. Вдень в скляних фасадах відбивається небо і це робить міські квартали “легкими”, світлими, витонченими, а у вечірній і нічний час – химерний дизайн архітектурних споруд, підсвічений декоративним освітленням, створює атмосферу романтики, умиротворення і сюрреалізму. Все це-позитивні емоції, якими людина живе, і які допомагають йому відчути повноту життя.

Однак “краса вимагає жертв”, а в нашому випадку постійного догляду. Фасади будівель з композиту і скла з часом забруднюються, виходять з ладу і якщо їх не будуть періодично обслуговувати і ремонтувати, то замість позитивних емоцій людини чекає пост апокаліптична картина «розрухи і тліну».))) З цією метою і застосовуються системи постійного доступу до фасадів з миючої люлькою BMU.

Залежно від геометрії поверхні фасаду застосовуються ті чи інші системи BMU. Наприклад, якщо фасад прямий, можна використовувати монорейкову систему, або систему DAVIT, якщо поверхня фасаду ламана, з виступами або перепадами, ефективною буде система обслуговування фасадів (СОФ) з висувною телескопічною стрілою.

Однак, як бути, якщо фасад будівлі володіє козирком на якійсь ділянці, який, наприклад, має досить великий виступ, щоб обслужити його за допомогою монорейкової миючої люльки? Яким чином можна забезпечити доступ до поверхні фасаду? І яким чином, наприклад, замінити склопакет вагою 500 кг. під таким козирком?

– Для цього існують спеціальні інженерні рішення-системи BMU з пантографом або кулісою. Завдяки системі важелів такої стріли, миюча люлька заводиться під виступ або козирок фасаду притискається до фасаду в потрібному місці і дає можливість робочим здійснити обслуговування його поверхні.

Для того, щоб можна було замінити або змонтувати склопакет, на пристрої передбачена лебідка, яка здатна піднімати траверсу з присосками, до яких кріпиться склопакет. Піднімаючи до миючої люльці склопакет, така система дає можливість безпечно і оперативно його змонтувати, що на висоті зробити досить непросто.

Щоб забезпечити покриття системою з пантографом всієї площі фасаду, BMU може бути виконано на ходових колесах і переміщатися як по рейковому шляху, так і по покриттю периметра покрівлі.

Самі-по-собі BMU системи-досить дороге інженерне рішення, проте їх вартість не йде ні в які порівняння з цінністю тих вигод і переваг, які забезпечує система при її експлуатації в довгостроковій перспективі. Тим більше, що термін служби СОФ становить більше 35 років!

Професійно в Україні та Казахстані проектує, поставляє, монтує, і обслуговує BMU системи міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія має в своєму розпорядженні конструкторським відділом і професійною технічною службою, здатної вирішити подібну задачу «під ключ».

Ідеальною є ситуація, коли система проектується на етапі проектування самого об’єкта. В цьому випадку можна передбачити всі нюанси для того, щоб СОФ була успішно інстальована, працювала надійно і довговічно. Однак, в деяких випадках, BMU того чи іншого виду можна змонтувати і на вже побудованому об’єкті.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питань проектування, монтажу та подальшого обслуговування систем обслуговування фасадів!

Ви отримаєте продукт і сервісне обслуговування відмінної якості!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад