Новини та акції

Як заощадити на сервісному обслуговуванні BMU систем постійного доступу до фасадів

Системи BMU постійного доступу до фасадів будівель є високотехнологічним рішенням, що дозволяє швидко, якісно і безпечно обслуговувати поверхні будівель (Клінінг, заміна склопакетів, обслуговування медіа екранів, систем фасадного освітлення і т.п.). В Україні такі рішення представлені в основному системами від європейських, а з 2020 року і китайських виробників.

BMU застосовуються на хмарочосах, ТРЦ, та інших об’єктах, що мають фасадне скління або облицювання композитним матеріалом. В Європі, наприклад, в стандарти будівельних норм апріорі закладені такі рішення і при проектуванні об’єкта одночасно проектуються і системи BMU.

Завдяки BMU рішенням досягається висока швидкість і якість обслуговування поверхонь будівель, економляться значні грошові кошти, досягається необхідний рівень безпеки робітників. Однак, оскільки ці механізми постійно працюють на відкритому повітрі, при циклічних коливаннях температур і вітрових навантаженнях, вони вимагають своєчасного регламентного сервісного обслуговування. І це зрозуміло, оскільки від справності системи BMU безпосередньо залежить життя і здоров’я експлуатуючих обладнання людей, і цілісність обслуговуваних фасадних конструкцій.

У зв’язку з тим, що обладнання BMU для України є відносно новим та інноваційним, до теперішнього моменту воно проектувалося, поставлялося і монтувалося виключно європейськими або турецькими транснаціональними компаніями – такими, наприклад, як ALIMAK HEK (підрозділи COX GOMYL, MANNTECH, TRACTEL і т.п.).

Це дуже гідні за якістю, надійності і довговічності системи. Однак вартість проектування, постачання і монтажу таких систем для замовника також повністю відповідає європейському рівню цін, і коштує чималих грошей. Технічне обслуговування миючих колисок BMU також проводиться або фахівцями самого виробника, або його регіональними представниками в Україні. У будь-якому випадку, за підсумком обслуговування від виробника для українського замовника є дорогою, хоча і необхідною інвестицією в надійність і безперебійну експлуатацію системи з миючою люлькою.

З 2020 року в українських девелоперів і забудовників з’явився реальний шанс заощадити не тільки на вартості проектування, поставки і монтажу систем постійного доступу до фасаду, але і на подальшому сервісному обслуговуванні BMU.

Міжнародна група компаній ВІРАМАКС з 2020 року проектує, поставляє, монтує, експлуатує власними операторами і надає професійну технічну підтримку системам BMU в Україні, і Казахстані. На даний момент компанією вже реалізований інноваційний проект з інсталяції монорейкової системи з миючої люлькою BMU на об’єкті з повним фасадним склінням ” Ретровілль “(Київ), спроектовані і знаходяться в процесі монтажу кілька подібних систем для об’єкта ” Бартоломео “(Дніпро).

Крім того, за договорами технічного обслуговування ВІРАМАКС обслуговує кілька стрілових BMU систем на рейковому ходу в Україні та Казахстані. Компанія має власну професійною технічною службою, здатної вирішувати будь-які технічні питання оперативно і якісно. Регіональні представництва ВІРАМАКС в Україні знаходяться в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, в Казахстані – в Нур-Султані і Алмати.

Переваги від укладення договорів на постійне сервісне обслуговування з ВІРАМАКС наступні:

  • Оперативність реакції на будь-яке технічне питання від 2-х годин з моменту звернення на гарячу лінію;
  • Постійна наявність витратних матеріалів і комплектуючих на регіональних складах;
  • Можливість безкоштовного навчання ваших робочих правилам безпечної експлуатації BMU;
  • Оптимальне поєднання якості та розумної ціни на послуги техслужби.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання технічного обслуговування BMU систем!

Укладаючи з компанією ВІРАМАКС договір постійного сервісного обслуговування BMU систем з миючою люлькою, Ви отримуєте істотну економію грошових коштів, високу якість

і швидкість проведення робіт!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад