Новини та акції

ЯК ВИБРАТИ ПОСТАВНИКА ФАСАДНИХ ЛЮЛЕК

Люльки фасадні відносяться до обладнання підвищеної небезпеки, оскільки роботи з них здійснюються на висоті. Тому вибір такого обладнання дуже відповідальною справою, як і вибір постачальника.

При виборі обладнання слід враховувати:

  • Якість та надійність механізмів;
  • Тип захисного покриття металоконструкцій;
  • Комплектацію;
  • Наявність у постачальника сертифікатів чи декларацій відповідності стандартам якості.

Це дозволить отримати надійне обладнання, здатне безпечно працювати на будівельних об’єктах у важких умовах підвищеної запиленості, перепадів напруги та температури. Проте, крім ретельного підходу до вибору обладнання, не менш ретельно слід визначитися і з постачальником будівельних фасадних колисок.

У процесі експлуатації будтехніки, в ній зношуються деталі, що труться – ролики, сталеві стрічки, напрямні, трубки входу-виходу троса, гальмівні колодки уловлювачів, пасма сталевих тросів і т.п., забруднюються технологічні рідини. Це означає, що колиска потребує постійного технічного огляду, сервісного обслуговування, а іноді і відновлювального ремонту.

.

На відновлення робочого стану техніки витрачається час, під час якого робітники простоюють, терміни виконання робіт зриваються. Тому важливо завжди мати під рукою витратні матеріали, запчастини, комплектуючі та технічних фахівців.

Утримувати незнижуваний запас запчастин до колисок, технічну службу, інструмент, ремонтні майстерні та склади, справа досить затратна. Набагато ефективніше при необхідності звертатися за всім цим до того, у кого все це є – професійних постачальників, які надають комплексну технічну підтримку.

Таким чином, при виборі постачальника колисок слід керуватися такими чіткими критеріями:

  • Постійна наявність обладнання складі;
  • Наявність незнижуваного запасу оригінальних запасних частин, витратних матеріалів та комплектуючих;
  • Наявність кваліфікованих технічних фахівців, здатних змонтувати, відремонтувати та обслужити люльку у найкоротший термін;
  • Наявність необхідних дозвільних документів та допусків на провадження профільної діяльності.

Якісний підхід до вибору обладнання та постачальника допоможе уникнути нещасних випадків при експлуатації люльки на висоті, мінімізує простої – а значить допоможе заощадити гроші, і посилить вашу ділову репутацію.

Придбати або взяти в оренду будівельну фасадну люльку можна у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС . Компанія спеціалізується на постачаннях, монтажах та сервісному обслуговуванні будівельної техніки та обладнання.

Завдяки розташуванню регіональних складів і ремонтних майстерень у всіх значущих центрах будівництва країни, ВІРАМАКС забезпечує поставку та швидку – від 2-х годин з моменту звернення, сервісну підтримку своїм клієнтам. Також, завдяки такому стану справ, клієнти ВІРАМАКС ефективно оптимізують свою логістику.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питань постачання, монтажу та сервісного обслуговування

фасадних витягів!

Ви отримаєте професійне обладнання та комплексне вирішення ваших виробничих завдань!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад