Новини та акції

ЯКІ БЕТОНОНАСОСИ НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В БУДІВНИЦТВІ

Сучасна архітектура базується на монолітно-каркасних архітектурних формах, в яких основою служить конструктив з армованого бетону. При цьому, собівартість будівництва в чималому ступені залежить від швидкості виробництва саме бетонних робіт. З давніх-давен інженерні уми прагнули посилити цей етап виробництва різними інженерними рішеннями і механізмами.

Таким чином, на даний момент передова інженерна думка прийшла до застосування на будівельних і промислових об’єктах спеціальних механізмів для транспортування бетонної суміші на необхідну відстань – бетононасосів. Бетононасос служить для прийому в завантажувальний бункер бетонної суміші подальшої її транспортування по системі трубопроводів до місця омонолічування.

Застосування бетононасосів для подачі суміші справило справжній прорив в технології будівництва. Ці машини дозволили істотно прискорити темп виробництва будівельних робіт, знизити втрати матеріалів і собівартість будівництва, підвищити якість моноліту і техніку безпеки на об’єктах.

Залежно від специфіки об’єктів, умов навколишнього середовища, рельєфу місцевості і т.п., існують і різні модифікації бетонної техніки. Наприклад, за типом приводу Бетононасоси бувають: бензинові, електричні та дизельні. За виконанням-причіпні, на автомобільному або гусеничному шасі. Іноді зустрічаються і гібридні рішення-коли на автошассі змонтований одночасно мобільний бетононасос і бетонорозподільна стріла.

Продуктивність бетонної техніки Різна і варіюється в залежності від потреби того чи іншого сегмента будівництва. Найбільш затребувані машини з продуктивністю від 40-до-90м3/год, висотою подачі до 100-150 м.

Якщо говорити про виконання і типі при

Придбати нові і відновлені Бетононасоси і бетонорозподільні стріли, а також запчастини та комплектуючі до них, ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія спеціалізується на оренді та продажу будівельної техніки та обладнання. Є офіційним представником в Україні провідних брендів з Європи, Туреччини та Азії. Пропонує підбір, поставку, монтаж і сервісне обслуговування вантажопідйомної та бетонної техніки на об’єктах будь-якої складності.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання бетононасосів і стріл бетонорозподільних!
Ви отримаєте надійну техніку і комплексну сервісну підтримку на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад