Новини та акції

Купити бетононасос потрібного типу

Бетононасоси-зручне обладнання для подачі бетонної суміші

Бетононасос-популярний вид будівельного обладнання, що дозволяє зручно подавати будівельну суміш на ділянку. Особливо зручно їм користуватися при обмежених умовах.

Можна виділити наступні види бетононасосів:

  • стаціонарний. Відрізняються високою продуктивністю і можуть подавати суміш на висоту до 250 м.або до 2000 м. в горизонтальному напрямку. Даний вид техніки переміщують до потрібного місця за допомогою причепа;
  • автобетононасоси. Автономне обладнання, що встановлюється на шасі вантажного транспорту. Може подавати бетон на висоту в 70 м., в довжину до 200 м. зустрічаються також моделі з міксером, які можуть підвозити і подавати бетон. При цьому потужності у таких конструкцій не великі: в довжину подача бетону можлива на відстані до 30 м.;
  • спеціальний. Мають додаткові можливості. Наприклад, існує мобільна техніка такого типу на гусеничному ходу. Її можна використовувати з буровими машинами. Є моделі з розподільною стрілою, висувними опорами, встановлені на двовісні шасі.

Техніка дійсно дуже зручна і активно проводиться провідними компаніями.

Де купити бетононасос потрібного типу?

Якщо вам потрібно купити якісний, довговічний бетононасос, який буде максимально справлятися з основним призначенням, зверніться до нас в компанію Вірамакс. У нас можна і купити, і взяти в оренду на вигідних умовах Всі типи цього обладнання, а також іншу будівельну техніку, без якої неможливо виконувати роботу. Вся продукція, пропонована нами, відрізняється високою якістю і повністю відповідає своїм технічним характеристикам. Термін експлуатації купленого обладнання може досягати 15 років, при дотриманні правил.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад