Новини та акції

КУПИТИ Й ОРЕНДУВАТИ БУДІВЕЛЬНЕ РИШТУВАННЯ У ЛЬВОВІ Й ОБЛАСТІ

Будівельне риштування є найдревнішим обладнанням, що використовується будівельниками вже багато сторічь. У різних куточках планети ще й досі можна зустріти дерев’яне й, навіть, бамбукове риштування, за допомогою якого виконуються будівельні роботи. Але, дякуючи сучасним технологіям, ліси стали більш функціональними, безпечними й зручними у користуванні.

За своєю конструкцією риштування розподіляється на рамного, модульного, балкове-ригельного, клино-хомутового й трубкового типів. Кожен з типів найкращим образом адаптований до того чи іншого виду робіт й специфіки об’єктів.

Наприклад: рамне риштування найкращим образом підходить до фасадів з рівною прямокутною поверхнею для фасадних робіт, модульний тип – для фасадних робіт на фасадах з ломаною поверхнею. Якщо ж треба виконувати роботи з кам’яної кладки, найкращим буде застосування риштування балкове-ригельного або трубкового типу. Таке обладнання має високу несучу здібність й відмінно себе веде при значному навантаженні.

Сучасні ліси мають висоту стояння до 40-60 метрів, але такі конструкції як модульні й трубчаті можуть возводитись й до 100 метрів висоти. Матеріалами, з яких виготовляється риштування, є алюміній й конструкційна сталь. Але, для деяких видів лісів може бути використаний легкій й міцний сплав сталі й алюмінію.

На будівельних майданчиках риштування працює під відкритим небом й в достатньо важких умовах. По-перше, це впливання перепадів температур, висока вологість й забрудненість, по-друге, механічні ушкодження внаслідок недбалого поводження з боку працівників. Але, найбільш сталеві конструкції потерпають від корозійного зносу.

Для того, щоб цього уникнути, поверхні лісів покривають фарбою, або фарбою з полімером, або шаром гарячого цинку. Ці впровадження захищають поверхню металу від стикання з повітрям й водою, знижують корозійний знос й суттєво подовжують термін служби лісів.

Будівельне риштування не є занадто складною конструкцією й досить доступна по ціні. Тому, багато професійних забудовників мають свій парк лісів. Але, зберігання лісів й підтримка їх в робочому стані потребують певних інвестицій в площу для зберігання, інструмент, та профільних спеціалістів. Тому, в будівельному ринку України й зокрема на Львівщині досить розвинутим є ринок оренди риштування.

Купити або орендувати ліси будівельні рамні для професійного будівництва у Львові й області ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Конструктори компанії для своїх клієнтів безкоштовно розробляють схему розташування металоконструкцій на об’єкті, надають специфікацію елементів, що дозволяє зібрати безпечну й надійну конструкцію.

Монтаж лісів не надто складна, але дуже відповідальна задача. Тому технічна служба ВІРАМАКС надає послуги робітникам своїх клієнтів щодо шеф-монтажу й інструктажу з правил безпечної експлуатації риштувань.

Для того, щоб отримати комплект будівельного риштування у ВІРАМАКС, достатньо зробити декілька досить простих кроків:

  • Звернутися до компанії;
  • Надати розміри поверхні фасаду;
  • Безкоштовно отримати й узгодити схему розташування лісів й специфікацію елементів. Узгодити це;
  • Підписати договір постачання або оренди.

Якщо у компанії немає обізнаних фахівців по роботі з лісами, є сенс замовити у ВІРАМАКС шеф-монтаж й безкоштовне навчання своїх робітників, що будуть використовувати це будівельне обладнання.

Звертайтеся у ВІРАМАКС з питань придбання й оренди професійного будівельного риштування!
Ви отримаєте сучасне надійне обладнання й якісну сервісну підтримку!

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад