Новини та акції

Щоглові або рейкові підйомники

Щоглові або рейкові підйомники активно застосовуються в сучасному будівництві і промисловості для підйому вантажів, і людей на задану висоту. Щогловими такі підйомники називаються від того, що підйом кабіни здійснюється вертикально уздовж щогл, які монтуються, а потім нарощуються на необхідну висоту. А рейковими-тому, що привід будтехніки такого виду організований на базі зубчастої пари – приводний шестерні електродвигуна і зубчастої рейки, змонтованої на щоглі.

Як правило, вантажопідйомність таких підйомників стартує від 0,5-до-10 тонн. Однак найбільш часто використовуються машини з вантажопідйомністю 1-2 тонни. В Україні висота підйому, на яку монтується таке обладнання зазвичай становить 60-90м., в окремих випадках – до 100-120м., хоча в залежності від моделі будівельного ліфта, підйом можливий і на висоти близько 200м.

За своєю конструктивною особливістю вантажопідйомні машини можуть, також бути одномачтовие і двох-щоглові. У двощоглових зручне і досить широке розташування завантажувальної рампи кошика, а одномачтовие – більш універсальні, оскільки завантаження-розвантаження матеріалів і людей відбувається через торець кабіни, і такі підйомники можуть бути застосовані там, де Фронтальне двощоглове виконання техніки неможливо застосувати.

Грузопассажирский мачтовый подъемник MABER MBC 2000/150

Сучасні підйомники обладнуються інверторами, що забезпечує плавний розгін і гальмування кабіни, знижуючи знос механізмів і поверхонь, що труться. Також, ці механізми можуть програмуватися і переміщати вантажі на ту чи іншу висоту без участі оператора.

На ринку України представлені моделі європейських (MABER, STROS, ELECTROELSA, GEDA, ALIMAK HEK і.т. п.) і азіатських (GJJ, KETONG, HUBA, XCMG і т. п.) виробників. Дана Будтехніка пропонується як нова, так і б/у.

Монтаж підйомників-нескладна, але відповідальна справа. Проводиться планування місця під установку кабіни з базовою секцією, заливається бетонна подушка або (в залежності від виконання підйомної машини) облаштовується приямок. Здійснюється нівелювання по горизонтальних і вертикальних осях. Завдяки цьому, досягається співвісність монтованих щогл, а значить працездатність і безпеку всієї конструкції.

Для того, щоб убезпечити від падіння з висоти кабіну з вантажем і/або людьми в разі позаштатних ситуацій, сучасні моделі будівельних ліфтів обладнуються вловлюють пристроями – так званими «парашутами», які фіксують кабіну на щоглах, не даючи їй впасти.

Взяти в оренду або придбати підйомники нові, або б / у, ви можете у Міжнародної групи компанії ВІРАМАКС. Компанія має власний орендний парк сучасних високотехнологічних підйомників одно і двокабінних, швидкісних (30 і більше метрів в хвилину) і зі звичайною швидкістю (12-24 м/хв) з висотою підйому до 200м., що повністю задовольняє запит ринку по висотності.

Крім того, ВІРАМАКС має власний конструкторським департаментом і технічною службою, і забезпечує повний спектр послуг – проектування, поставку, монтаж і подальше сервісне обслуговування підйомників рейкових щоглових. Компанія є офіційним представником провідних світових європейських (STROS, GEDA, ELRCTROELSA, MABER CONSTRUCZIONI) брендів і кращого китайського бренду GJJ. Також, ВІРАМАКС набуває, відновлює і пропонує підйомники, що були у вжитку. Таким чином, клієнти компанії мають вибір в ціновому діапазоні, в конструкції, вантажопідйомності і швидкісних характеристиках щоглових будівельних ліфтів.

Придбати техніку або взяти в оренду можна на регіональних складах компанії в містах: Київ. Одеса, Львів та Дніпро. Також, додатково до техніки, у компанії можна замовити пакет послуг “під ключ” – монтаж, пусконаладку і подальше технічне сервісне обслуговування. Це набагато вигідніше ніж купувати кожну послугу окремо, крім того істотно економить час.

Вигідно відрізняє ВІРАМАКС і той аспект, що технічна служба компанії реагує на будь-яке технічне питання в регіонах, де є представництва ВІРАМАКС від 2-х годин з моменту звернення в компанію.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання поставок, монтажів і сервісного обслуговування щоглових рейкових підйомників!

Компанія забезпечить надійну і якісну підтримку вашому бізнесу!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад