Новини та акції

МАКСИМАЛЬНА ВАНТАЖОПІДЙОМНІСТЬ БАЖОВОГО КРАНУ

Баштові крани активно застосовуються в промисловому та цивільному будівництві для підйому вантажів на задану висоту. Як правило, використовують крани, що само розкладаються, швидко монтуються, вільно стоять або на рейковому ходу.

Той чи інший кран та його вантажопідйомність визначаються специфікою будівництва, габаритами та вагою конструкцій, що застосовуються при цьому. Наприклад, для будівництва котеджів зручно застосовувати крани, що само розкладаються, вантажопідйомністю 1-2 тонни. У професійному малоповерховому цивільному будівництві стандартно використовуються машини вантажопідйомністю 4-6 тонн, а у висотному – 8-12 тонн.

Останнім часом у девелопменті набирає тренд так зване модульне будівництво – коли будинок будується із готових залізобетонних модулів квартир, як із конструктора. За такої технології будівництва будинок на 24 поверхи реально збудувати вже за 6-8 місяців. Технологію не можна назвати інноваційною – вона використовувалася ще в СРСР, проте вона досить ефективна.

У такому разі використовуються крани вже значно більшої вантажопідйомності – близько 24 тонн. Ці вантажопідйомні машини здатні піднімати та монтувати цілі блоки квартир, що суттєво прискорює будівництво, дозволяє швидко зводити житлові квартали та розвивати сектори міст у рекордні терміни, задовольняючи темпу приросту населення у мегаполісах.

Якщо ж йдеться про велике промислове будівництво – наприклад: гідроспоруд, атомних станцій, металургійних або хімічних підприємств та інших об’єктів, де як конструктивні елементи застосовуються великогабаритні частини з великою вагою, то в такому випадку застосовуються спецкрани великої вантажопідйомності. В окремому випадку вантажопідйомність таких машин може сягати 75 тонн. Ці крани можуть бути спеціально сконструйовані та адаптовані під потребу та специфіку конкретних об’єктів, мати унікальні технічні характеристики, габарити, систему керування тощо.

Замовити спеціальні крани для унікальної специфіки промислового об’єкту ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія представляє вантажопідйомну техніку провідних європейських та азіатських брендів. Має в своєму розпорядженні регіональні представництва зі складами і ремонтними майстернями у всіх значних центрах будівництва країни.

Завдяки наявності сервісної служби, ВІРАМАКС здійснює весь комплекс заходів від постачання та монтажу – до – подальшого технічного обслуговування будівельних кранів, а також спеціальних кранів великої вантажопідйомності. Безкоштовно навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та обслуговування баштових кранів.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питань придбання кранів великої вантажопідйомності для промисловості та будівництва!

Ви отримаєте професійний підхід та комплексне вирішення виробничих завдань

на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад