Новини та акції

МЕХАНІЧНІ ТА ГІДРАВЛІЧНІ БЕТОНОРОЗПОДІЛЬНІ СТРІЛИ. ЩО КРАЩЕ?

Стріли бетонорозподільні призначені для розподілу бетонної суміші, що надходить від бетононасоса – по бетоноводам, на ділянці бетонування. Працює в тандемі з бетононасосом і дозволяє роздавати бетонну суміш як до відкритих ділянок бетонування, так і до важкодоступних місць.

За типом виконання бувають механічні-монтуються на підставу з чотирма опорами (лапами), і гідравлічними – монтуються як на опорних лапах, так і на щоглах, або колонах. Рукава стріли механічної розсуваються в горизонтальній площині і роздають бетон з кутом повороту 360 0 в горизонтальній осі. Довжина рукавів механічних стріл досягає в максимумі 15 м.

Даний вид стріл застосовується в котеджному і малоповерховому будівництві, де, як правило, відсутня необхідність заливати вертикальні елементи, або виробляти омонолічування важкодоступних місць. Це обладнання швидко монтується і переставляється, так як голова стріли з розкладними рукавами сконструйована з можливістю поділу від підстави з опорною частиною. Є досить бюджетним, невибагливо в обслуговуванні і просте в експлуатації, і обслуговуванні.

Гідравлічні стріли є більш технологічним обладнанням ніж механічні. Мають електричні і гідравлічні системи розкладки рукавів, гідроприводи підйому їх у вертикальній площині до кута 900 і механізм повороту голови обладнання на 360 0 навколо опорного підстави. Також, ці стріли дозволяють розподіляти бетонну суміш не тільки в горизонтальній, але і у вертикальній площині, що дозволяє відливати колони, пілони, омонолічувати складні важкодоступні ділянки конструкцій.

Радіус розподілу таких стріл може досягати 45 і більше м.а виконуватися гідравлічні стріли можуть як в мобільному (радіусом до 18 м.), так і в стаціонарному виконанні. У разі мобільного виконання, стріли гідравлічні бетонороздавальні можуть монтуватися на чотирьох-опорному підставі, або на колісних лафетах. У стаціонарному виконанні гідрострели зазвичай монтують в шахті ліфта на саме нарощуються за допомогою гідравліки колони.

Гідравлічні стріли набагато дорожче механічних, більш складні в експлуатації і вимагають навчання обслуговуючого персоналу (оператори і сервісні майстри). Однак діапазон їх застосування значно ширше, ніж у механічних. Тому в професійному висотному і промисловому будівництві це обладнання набуло найбільшого поширення.

Відповідаючи на питання: що краще застосовувати, гідравлічні і механічні стріли, слід зазначити, що має сенс керуватися типом заливаються бетоном поверхонь, оскільки керівництво тільки бюджетом повноцінно не вирішить виробничих завдань. Кожен з видів цих стріл по-своєму ефективний, хоча гідравлічні машини більш універсальні.

Найбільшого поширення в українському будівельному ринку отримали мобільні і стаціонарні стріли бетонорозподільчі гідравлічні радіусом розподілу бетону 15-18 м. європейських, турецьких та азіатських брендів. Причому, в ринку можна зустріти пропозиції як нових, так і відновлених стріл, а також оренду бетонної техніки.

Поставками нових і вживаних бетонорозподільних стріл провідних європейських, турецьких і азіатських брендів, займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія надає своїм клієнтам широкий вибір технічних характеристик, комплектації і цінового діапазону даного обладнання. Сервісно-технічна служба ВІРАМАКС здійснює монтаж, пуско-наладку, нарощування по висоті (для стаціонарних модифікацій), експлуатацію та сервісне обслуговування даної будтехніки.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання механічних

і гідравлічних бетонорозподільних стріл!

Ви отримаєте можливість оптимального вибору типу обладнання та бюджету виходячи з унікальної специфіки ваших об’єктів, а також професійну сервісну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад