Новини та акції

МГК “Вірамакс” і відомий європейський виробник будівельних підйомників STROS стали партнерами

 

 

Провідний європейський виробник будівельного вантажопідйомного обладнання STROS підписав договір про стратегічну співпрацю з представниками МГК “Вірамакс”. Тепер компанія є офіційним представником бренду STROS в Україні та Казахстані.

 

“STROS – це професіонали і справжні флагмани ринку вантажопідйомного обладнання. Технології STROS є визнаними лідерами в сфері як цивільного, так і промислового ліфтового і підйомного обладнання “, – зазначив виконавчий директор МГК” Вірамакс Олег Целовальников.

 

Що дає офіційне представництво компанії STROS в Україні

  • предствітелем “Вірамакс” отримують найоптимальніші ціни на вантажопідйомне обладнання STROS;

  • “Вірамакс” є єдиним постачальником обладнання торгової марки в Україні та Казахстані;

  • Клієнти “Вірамакс” отримують повний доступ до постійного наявності оригінальних запчастин для будівельного обладнання STROS;

  • Технічна служба “Вірамакс” буде проходити постійне навчання в офісі компанії STROS в Чехії. Завдяки цьому техніки в Україні зможуть надавати професійний сертифікований сервіс.

 

“Сьогодні ми стали партнерами з лідерами на ринку будівельного обладнання в Україні та Казахстані – з компанією Вірамакс. Це свідчить про наше бажання надавати передові технології для будівництва в Україні в повному обсязі “, – розповідає представник STROS Мартін Махачек. – “Завдяки нашій кооперації у клієнтів МГК” Вірамакс “з’явилася відмінна можливість придбати надшвидкісні підйомники і ліфтове обладнання під всілякі промислові об’єкти”.
 

Задайте нам питання на facebook- https://www.facebook.com/viramaxua/

Тел. для довідок: 0 800 751 550.

Відео підписання договору про співпрацю між МГК “Вірамакс” і компанією STROS

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад