Новини та акції

МГК Вірамакс: ми готові привезти під замовлення б / у будівельні крани всіх можливих характеристик і модифікацій

Будівельні крани використовуються в 95% випадків будівництва. Висока ціни покупки і низька якість орендного парку на ринку в Україні змушують забудовників задуматися про альтернативне рішення. У цьому випадку ідея придбання б / у будівельного крана з Європи стає цікавим варіантом. Таку пропозицію для своїх клієнтів реалізовано і в МГК «Вірамакс». Компанія тепер надає нову послугу для своїх клієнтів: підбір, продаж та поточний сервіс б / у кранів з Європи.

б/у краны из Европы б/у краны из Европы б/у краны из Европы

При покупці б / у будівельного крана
зазвичай виникають такі питання:

– як перевірити якість і відповідність заявленим характеристикам, адже кран знаходиться за межами України?

– як знайти перевіреного продавця, щоб не отримати проблеми замість вирішення?

– де потім знайти запчастини на б / у кран, хто буде обслуговувати і здійснювати технічне обслуговування?
 

Якщо ви купуєте кран далеко не перший раз – швидше за все багато вже знаєте на власних пробах і помилках. А якщо немає? – Тоді залишається сподівається на удачу? – запитаєте ви.

б/у краны из Европы

В ідеалі працювати з перевіреною компанією з гарною репутацією, історією успішних угод і підтвердженим досвідом роботи на ринку. Залишається знайти необхідний за параметрами кран і можна приступати до наступного кроку.

 

Важливо розуміти, що наявність всіх запчастин і професійного технічного обслуговування можна очікувати тільки від компанії прямого представника бренду в Україні. Перекупники і всякого роду «ділки» такого сервісу вам не нададуть – це очевидно.

 

«Ми працюємо на ринку України з 2004 року, на ринку Казахстану з 2014 року», – зазначає власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко. – «Наша компанія провела понад 6 тис. Угод. Такі проектні продажу як реалізація б / у будівельних кранів – це можливість для нас підтвердити наш статус на ринку. Тому ми підійшли до підготовки нашої пропозиції з усією серйозністю: провели тестовий досвід розмитнення і доставки б / у крана в Україні. Загалом, прояснили всі питання, які можуть виникнути у наших покупців ».

 

МГК «Вірамакс» працює тільки з офіційними представниками заводів виробників, які відновлюють і готують б / у крани для реалізації в Європі.

 

«Часто клієнти запитують: якщо цей кран в такому відмінному стані – чому ж європейці його продають?», – розповідає власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко. – «Ми самі задавали це питання нашим партнерам. Нам прояснили: в Європі дуже хороші умови покупки кранів в лізинг і кредит. Крім того, вимоги до обладнання та його експлуатації максимально жорсткі в Євросоюзі. З огляду на ці факти європейці постійно оновлюють свій орендний парк будівельних кранів ».

 

МГК «Вірамакс» уклав договір з кількома орендними компаніями в Європі, орендний парк яких сягає понад 500 кранів. Завдяки цьому, вибір і асортимент кранів для реалізації з Європи тільки від цих компаній складає понад 20-30 одиниць щомісяця.

 

«Європейці – відмінні бізнесмени, тому запчастини і всі необхідні для сервісу б / у кранів деталі продумані до дрібниць», – коментує власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко.

 

У МГК «Вірамакс» готові забезпечити покупку б / у крана під ключ.

 

Це виглядає приблизно так:

Допомога при підборі необхідної моделі крана – підбір відповідного крана в Європі – доставка і розмитнення обладнання – установка крана на об’єкті замовника – поточне обслуговування та сервіс будівельного крана.

 

Всю необхідну інформацію можна дізнатися за тел.: 0 800 751 550

Або пишіть запит на електронну пошту info@viramax.ua

Відео блог компанії — https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ?view_as=subscriber

Довідково

МГК “Вірамакс” створена в 2004 році.

У 2018 році компанія значно розширила спектр послуг: в асортименті з’явилися з’явилися будівельні крани нові і б / у, стаціонарні бетононасоси: дизельні та електричні, бетонораздаточние стріли європейського і китайського пр-ва, будівельні лебідки та фасадні люльки BMU.

Офіси компанії з власної сервісною службою та складами розташовані в 2 країнах:

  • Україна: Київ, Одеса, Львів, Дніпро;
  • Казахстан: Нур-Султан, Алматы.
Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад