Новини та акції

МГК “Вірамакс” відзначив 15-річчя своєї діяльності!

 

15 років, 15 тис. Проектів, 2 кризи і безцінний досвід …

МГК “Вірамакс” відзначив 15-річчя своєї діяльності!

“Ми починали нашу справу з метою не просто отримати прибуток, а надавати дійсно тільки якісне будівельні обладнання”, – зазначає творець і власник МГК Вірамакс “. -” Ці цілі створили нашу реальність і місію по сьогоднішній день “.

Історія Вірамакс починалася з невеликого офісу в самому центрі Одеси, біля вулиці Дерибасівській. Зараз там популярне місце відпочинку і розваг “Ярмарок”.

 

“У 2004, 2005, та й в 2006 році будівництво в Україні тільки починало свій в світ передових технологій. Ми приходили до будівельників і вони дивилися на нас з широко відкритими очима, мовляв що ви від нас хочете, ми і так справляємося”, – ділиться досвідом Геннадій.

 

Однак, до 2007 і 2008 році почався пік розвитку будівельної сфери в Україні. Буквально за кілька років Вірамакс реалізував дюжину масштабних проектів: продаж бетонного міні заводу повного циклу виробництва, десяткабетононасосів, будівельних кранів, подъёмников. Вірамакс був одним з перших, хто почав надавати німецькі сценічні конструкції Layher.

 

“Після такого буму успішних проектів, ми прийняли 2 важливих рішення: розширити штат співробітників втричі і відкрити новий напрямок – оренда будівельного устаткування”, – згадує Геннадій.

 

Перший криза економіки України зробив свої поправки і на будівельний бізнес. Багато компаній просто не могли собі дозволити покупку потрібних активів для введення будівництва. Тоді особливо актуальною стала послуга аренды будівельної техніки та обладнання.

 

“Ми закупили найбільший по сьогоднішній день орендний парк будівельного обладнання в Україні”, – розповідає Геннадій.

 

більше 300 будівельних колисок, більше 28 тис. строительных лесов, 50+ вишок-тур и 21 подъёмник. З такими показниками “Вірамакс” впевнено став лідером на ринку.

 

Друга криза і різкий скачок долара в 2014 році став новим етапом в становленні сучасного “Вірамакс”.

У 2014 році українські будівельні компанії хотіли вирішити тільки одну задачу – купити якомога дешевше, щоб виконати поточні завдання. Китайські виробники були оптимальним вибором. “Вірамакс” уклав понад 10 офіційних договорів про співпрацю з заводами виробниками з Китаю. Таким чином компанія пропонує продукцію з “перших рук” без додаткових націнок і посередників.

 

У 2018 році «Вірамакс” відкрив ще один новий напрям –продажу б/убудівельної техніки та обладнання з Європи.

 

МГК «Вірамакс» уклав договір з кількома орендними компаніями в Європі, орендний парк яких сягає понад 500 кранів. Завдяки цьому, вибір і асортимент кранів для реалізації з Європи тільки від цих компаній складає понад 20-30 одиниць щомісяця.

 

«Європейці – відмінні бізнесмени, тому запчастини і всі необхідні для сервісу деталі б / у будівельного обладнання та техніки продумані до дрібниць», – коментує власник МГК «Вірамакс» Геннадій Захаренко.

 

Курс компанії МГК “Вірамакс” на інноваційні технології визначив також новий напрямок в діяльності – з 2018 компанія є офіційним представником європейських і азіатських виробниківсистем BMU.

 

“Ми готові запропонувати повний цикл впровадження такого проекту під ключ. Від проектування до подальшого поточного обслуговування системи BMU “, – відзначає виконавчий директор МГК” Вірамакс “Олег Целовальников. – “Для цього наші фахівці проходили спеціальне навчання протягом минулого року. А ми з власником компанії особисто їздили на заводи-виробники для одержання відповідної кваліфікації “.

 

Отримайте незаперечні переваги – зробите дзвінок в наш відділ проектування систем BMU по телефону: 0 800 751 550.

 

Або задайте нам питання в Facebook — https://www.facebook.com/viramaxua/

Відео моделювання принципу роботи фасадної BMU— https://www.youtube.com/watch?v=O0xuJjOISOk&t=34s

Відео блог компанії — https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ?view_as=subscriber

 

 

Довідково

МГК “Вірамакс” створена в 2004 році.

У 2018 році компанія значно розширила спектр послуг: в асортименті з’явилися з’явилися будівельні крани нові і б / у, стаціонарні бетононасоси: дизельні та електричні, бетонораздаточние стріли європейського і китайського пр-ва, будівельні лебідки та фасадні люльки BMU.

Офіси компанії з власної сервісною службою та складами розташовані в 2 країнах:

  • Україна: Київ, Одеса, Львів, Дніпро;
  • Казахстан: Нур-Султан, Алмати.

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад