Новини та акції

МГК “Вірамакс” пропонує будівельне обладнання в Лізинг на вигідних умовах

 

Що краще оформити при покупці будівельного обладнання та спецтехніки: кредит або лізинг? Експерти будівельного ринку – МГК “Вірамакс” – запевняють: різниця і переваги лізингу відчутні. Тому компанія надає можливість клієнтам оформити лізинг на будь-який вид будівельного обладнання.

 

Головне питання забудовників

Де взяти кошти на велику будівельну техніку і обладнання для збільшення продуктивності і т.д.? – ТОП-питання для багатьох операторів ринку.

Отримати інвестиції непросто. Для узгодження кредиту потрібні (як мінімум) кредитна історія і заставне майно. При оформленні лізингу все набагато простіше, але теж є свої тонкощі.

Далі важливо розуміти:

1 – коли ви отримаєте кошти;

2 – які додаткові витрати доведеться взяти на себе.

 

Лізинг чи кредит?

“Щоб оформити лізинг, потрібно підписати всього 1 договір і внести аванс, – зазначає Павло Каленнік – начальник департаменту продажів устаткування і спецтехніки ULF Finance. – “З кредитом же доведеться помучитися: самостійно оформити пакет документів (договір кредиту, договір купівлі-продажу, договір застави, договір страхування), нотаріально оформити заставу. А потім оплатити аванс, одноразову комісію, внести платіж за реєстрацію, оплатити послуги нотаріуса “.

 

Перевірено часом

“Ми працюємо на будівельному ринку України 15 років і потреби в додатковому фінансуванні проектів бачимо систематично, – розповідає Олег Целовальников – виконавчий директор МГК” Вірамакс “. – “Придбання обладнання шляхом лізингу – відмінний варіант. Наші клієнти відзначають, що навіть самий оптимальний. Це пояснюється швидкою подачею всіх бюрократичних справ, швидкістю узгодження і отримання коштів для інвестицій.

 

Цифри говорять самі за себе

Тільки за поточний рік МГК “Вірамакс” працює над десятком великих проектів з оформлення будівельного обладнання в лізинг. Загальна сума проектів понад 50 млн грн.

“Найчастіше клієнти розглядають покупку баштових кранів і вантажопасажирських підйомників в лізинг”, – відзначають в МГК “Вірамакс”.

 

Що можна купити в лізинг?

Партнери МГК “Вірамакс” – компанія ULF Finance – лідер ринку фінансових послуг. Тому перелік можливостей співпраці з даною компанією має широкий спектр.

“Фінансування спецтехніки починали з тракторів, комбайнів. Зараз серед успішних кейсів предмети лізингу від кавомолок і тракторів до баштових кранів, промислових шредерів і навіть апарату МРТ “, – розповідає Павло Каленнік, начальник департаменту продажів устаткування і спецтехніки ULF Finance.

 

Час діяти

Для оформлення лізингу досить декількох простих дій: зв’яжіться з МГК “Вірамакс” за телефоном 0 800 751 550 або подайте заявку на сайті компанії – viramax.ua.

Фахівець компанії допоможе узгодити умови та графік погашення, підкаже необхідний пакет документів. Залишається підписати договір, внести аванс та отримати предмет лізингу «з рук в руки».

 

А наостанок скажемо

Купи баштовий кран немов телевізор

“Процедура розрахунку лізингу займає всього близько години часу”, – відзначають в МГК “Вірамакс”. – “Це також просто як купити побутову техніку”.

Відео про оформлення та переваги лізингу – https://www.youtube.com/watch?v=UcG8AJmcLpg&feature=youtu.be

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад