Новини та акції

МГК “Вірамакс” виводить на український ринок бетонораздаточние стріли c робочим діапазоном більше 3 тис квадратних метрів

Будувати швидше, економити на людино-годинах, збільшувати продуктивність і якість роботи – завдання кожного будівельного інженера. Тепер вирішити такі завдання в Україні можна за допомогою високотехнологічного обладнання від МГК “Вірамакс” – бетонораздаточние стріл Boom Makina.

“Ми надаємо наше обладнання і технічний сервіс більш ніж 50% будівельних компаній в Україні. Це дозволяє нам чітко відстежувати потреби ринку і “тримати руку на пульсі”. Саме тому рішення ввести новий продукт – бетонораздаточние стріли – було зваженим і навіть терміновим “, — коментує власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

переваги бетонораздаточние стріл

Якщо ви маєте в парку будівельного обладнання бетонораздаточние стріли Boom Makina Ви отримуєте відразу цілий ряд переваг:

 • Збільшення продуктивності праці і рентабельності будівництва;

 • Розширення площі бетонування;

 • Оптимізація кількості персоналу, задіяного в проведенні робіт;

 • Виконання заливки бетоном складних архітектурних форм;

 • Забезпечення безпеки праці

Перше замовлення за 10 хвилин

“Коли ми проводили переговори з першими замовниками з України, вони тривали рекордно короткий час – всього 10 хвилин. Все тому, що у клієнтів були зрозумілі завдання – а у нас виявилися 100% готові рішення “, – зазначає автор власник МГК” Вірамакс “Геннадій Захаренко.

Історія угоди

Представники МГК “Вірамакс” запитали про основні труднощі і завдання клієнта – будівельної компанії “Інтелстрой”. Серед таких прозвучали швидкість бетонування, дорожнеча витрат на персонал і складність заливки бетоном нестандартних форм: кути, переходи і т.д.

Рішенням таких завдань стала бетонораздаточние стріла компанії Boom Makina з 4 рукавами і вертикальним вильотом стріли 34 м. Таке обладнання дозволить забезпечити робочий діапазон більше 3 тис. Квадратних кілометрів. А створена продуктивність прискорить процеси заливки бетоном в 2-3 рази в порівнянні зі стандартним способом підйому і заливки бетону на місці.

Умови доставки

МГК “Вірамакс” уклав договір про прямі поставки продукції Boom Makina і є офіційним партнером компанії-виробника.

У зв’язку з цим час доставки устаткування до замовника складе всього від 45 робочих днів.

приємний бонус

МГК “Вірамакс” забезпечує повний цикл сервісного обслуговування при купівлі бетонораздаточние стріл: від замовлення продукції до її установки, шеф-монтажу і поточного ремонту в подальшому.

Здійснити такий сервіс стало можливо, завдяки власній технічній службі широкого профілю -“Швидка технічна допомога”.

Нагадаємо, ознайомиться детально з усіма поточними пропозиціями від МГК “Вірамакс” можна за такими каналам зв’язку:

 • На сайті компанії https://viramax.ua/ 
  можна заповнити форму і з Вами зв’яжеться наш менеджер для надання консультації.
 • За єдиним номером телефону: 0 800 751 550 (дзвінок безкоштовний)
 • Напишіть нам на електронну пошту info@viramax.ua
 • Напишіть нам в Facebook 
  і ми надамо Вам індивідуальну консультацію
Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад