Новини та акції

Багаторівнева система для паркування автомобілів

Проблема з парко-місцями в спальних районах і центрах мегаполісів України давно є маркером того, що кількість автомобілів перевищує спроектовану в попередніх століттях міську інфраструктуру і вимагає негайного вирішення. Міста просто не справляються зі зростаючим потоком автомобілів з усіма витікаючими звідси транспортними колапсами і хаотичними парковками на тротуарах, клумбах, дитячих майданчиках.

Решение проблемы с парковочными местами

У Європі, Америці, Китаї та інших розвинених країнах питання організації паркувальних місць вирішується за допомогою підземних і наземних паркінгів, автоматизованих паркувальних систем, а питання хаотичних парковок-за допомогою адміністративних штрафів і буксирування автомобілів, некоректно припаркованих, на штраф майданчики.

У сучасних житлових комплексах в Україні теж передбачено наявність підземних і наземних паркінгів, однак, по-перше, ціни за парко-місце там зазвичай дуже недешеві, а по-друге цих місць вистачає не всім. Тому автомобілі на тротуарах, клумбах, дитячих майданчиках є, на жаль, нашою буденністю.

Які ж рішення, що поєднують в собі доступні ціни, ергономічність і компактність можливі для українського ринку девелопменту?

Ефективними рішеннями таких завдань є перевірені часом багаторівневі автоматизовані паркувальні системи.

Систем автоматизованих парковок існує безліч, оскільки крім стандартних рішень, можуть бути запропоновані і індивідуальні – проектні. Однак основних типових рішень існує кілька.

Серед них:

Крім цього, існують різноманітні проектні рішення, наприклад, ліфти для підйому і опускання автомобілів, системи адресного зберігання і видачі транспортних засобів, і т. п.

лифт для автомобиля

Дворядкові залежні парковки дозволяють на одному парко-місці паркувати відразу два автомобілі, вирішуючи проблему обмеженого простору. Однак в таких моделях для того, щоб опустилося верхнє авто, необхідно спочатку випаркувати нижнє. Це не завжди зручно, тому такі системи більше підходять для сім’ї, де кожен автомобіліст знає і погодить свої дії з графіком іншого автомобіліста.

Більш функціональні в цьому плані-пазлові системи. Такі парковки дозволяють, по-перше, паркувати верхню машину незалежно від наявності нижнього авто. А по-друге, дозволяють на одному парко місці зберігати до 5 автомобілів, розташовуючи їх ярусами! Досягається така функціональність завдяки тому, що крім підйому платформи з автомобілем вгору або опускання вниз, платформа ще має можливість зрушуватися в сторони за принципом «п’ятнашок».

Роторні парковки вирішують проблему паркування автомобілів на дуже вузькому місці. Наприклад, на площі, що дорівнює площі парковки 3-х автомобілів, такий механізм дозволяє паркувати до 12 машин. З урахуванням вартості землі, наприклад, в центрі Києва це дуже вигідно!

Працюють такі системи за принципом колеса огляду, де замість кабінок знаходяться платформи з автомобілями.

Монтувати багаторівневі системи можна як на відкритому просторі, так і в підземному паркінгу (наскільки дозволяє висота стель). Це дозволить збільшити кількість паркувальних місць і одночасно значно звільнити прибудинкові території від хаотично припаркованих машин.

Придбати багаторівневі паркувальні системи ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія проектує, поставляє, монтує і надає послуги постійного сервісного обслуговування таких механізмів.

ВІРАМАКС пропонує рішення на базі європейських, турецьких і китайських виробників автоматизованих паркувальних систем. Навчає клієнтів правилам безпечного користування та експлуатації таких механізмів.

Звертайтеся до ВІРАМАКС з питання придбання систем автоматизованого паркування

для вирішення проблем з парко місцями!

Фахівці компанії запропонують оптимальне рішення на найвигідніших для Вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад