Новини та акції

Монорейкова система MBU з миючою люлькою-відмінне рішення для обслуговування фасадів з світлопрозорих конструкцій

Фасади будівель з світлопрозорих конструкцій і композитних матеріалів потребують постійного обслуговування і клінінгу. Крім того, останнім часом набирає тренд застосування систем декоративного освітлення фасадів, а також розміщення на їх поверхні світлодіодних сіток активної реклами, що дозволяє девелоперам монетизувати кожен квадратний метр фасадної площі. Все це, зрозуміло, також потребує постійного обслуговування.

Традиційно клінінгом і обслуговуванням поверхонь фасадів займаються промислові альпіністи, проте на сучасних будівлях, що мають великі площі скління і велику висотність, промисловий альпінізм втрачає свою ефективність, так як, по-перше, швидкість роботи на фасаді альпініста незначна, а по-друге, через сильний вітер на висотах-ще й небезпечна. Таким чином для швидкого, якісного та безпечного обслуговування фасадів необхідні більш технологічні рішення. І такі рішення є! Це системи постійного і тимчасового доступу до фасадів BMU з миючою люлькою.

Однією з найбільш ефективних і поширених систем обслуговування фасадів (СОФ) є монорейкова система BMU з миючою люлькою. Такі рішення успішно застосовують на фасадах з простою прямокутною поверхнею без перепадів рівнів.

Конструктивно, монорейкова BMU складається з монорейкового шляху, який за допомогою кронштейнів кріпиться до поверхні будівлі по периметру покрівлі і миючої люльки. Завдяки наявності приводних кареток, люлька переміщається по монорельсовому шляху, що повторює конфігурацію будівлі, а механізми підйому, змонтовані в самій гондолі, дозволяють піднімати і опускати робочу платформу з людьми до місця виконання робіт. Таким чином, забезпечується повне охоплення обслуговується поверхні.

Перевагою таких систем є їх висока продуктивність і безпеку. Крім того, послуги фахівців, які можуть обслуговувати фасади з люльки, коштують значно дешевше ніж послуги промислових альпіністів. З урахуванням того, що Клінінг фасаду повинен здійснюватися мінімум 2 рази на рік, а обслуговується фасад і його обладнання щомісяця, застосування таких систем є доцільним.

Гондола BMU системи виготовляється з алюмінієвого сплаву або нержавіючої сталі, має невеликі габарити, що дозволяють працювати одному-двом робочим одночасно. Завдяки наявності змотують пристроїв, троса, по яких люлька піднімається і опускається не провисають (як в будівельній люльці ZLP), і не пошкоджують фасад. А наявність спеціального приймального кишені усуває можливість провисання кабелю, що також захищає фасад від пошкодження. Сама миюча люлька після виконання робіт може бути припаркована на верхніх поверхах будівлі (якщо передбачений стрілочний переклад), або спущена на землю і після випасовки тросів, припаркована в господарських будівлях або підсобних приміщеннях.

Етапи інтеграції монорейкової системи BMU в об’єкт будівництва передбачають:

  • Проектування;
  • Поставка;
  • Монтаж і пусконалагоджувальні роботи;

В Україні та Казахстані професійно проектуванням, постачанням, монтажем і подальшим сервісним технічним обслуговуванням займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Регіональні представництва компанії з офісами, складами та ремонтними майстернями знаходяться у всіх великих центрах будівництва вище зазначених країн. Завдяки цьому, ВІРАМАКС забезпечує вирішення завдань з інсталяції BMU систем”під ключ”.

Кожен будівельний об’єкт індивідуальний, а значить і система СОФТ для кожного об’єкта має своє унікальне рішення. Оскільки BMU рішення застосовуються не тільки в будівництві, але і в об’єктах промисловості та інфраструктури, найчастіше такі рішення вимагають об’єднання інженерної думки декількох проектно-конструкторських бюро. Тому при реалізації великих і відповідальних проектів, ВІРАМАКС активно взаємодіє з виробничими і проектними групами провідних європейських, турецьких і азіатських виробників BMU систем постійного і тимчасового доступу до фасадів. Є офіційним представником найбільшого світового холдингу TRACTEL SECALT з більш ніж 70-ти річною успішною історією реалізації унікальних проектів подібних механізмів по всьому світу.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання проектування, монтажу і подальшого технічного обслуговування BMU рішень для ваших будівельних і промислових об’єктів!

Ви отримаєте “під ключ ” найкраще сучасне рішення, що відповідає унікальним вимогам

вашого об’єкта будівництва!

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад