Новини та акції

Монтаж і розбирання баштового крана

Монтаж і розбирання баштового крана

Будівництво будівель, споруд середньої, високої поверховості не обходиться без баштового крана. Рівень підйому дозволяє підняти стрілу на будь-яку висоту, можливо змінювати поворот техніки, а також переміщати його по всій території. Дані переваги цілком пояснюють затребуваність спецпристрою. Продаж і оренда баштового крана проводиться в надійній компанії Вірамакс. Перш ніж купити його або орендувати на певний проміжок часу, слід ознайомитися з монтажем і розбиранням даного обладнання.

Монтаж і розбирання баштового крана

Установка спецобладнання проводиться декількома способами:

  • підйом вантажопідйомним канатом, нарощування нижньої частини;
  • використання стрілового поліспаста;
  • поступове нарощування елементів по ходу будівництва.

Також можливо комбінувати всі варіанти, після чого потрібна перевірка міцності, працездатності, налагодженості вузлів. Розбирають баштові будівельні крани за аналогією монтажу в зворотному порядку, іноді може знадобитися додаткова техніка. Детальний опис вказано в технічній інструкції обладнання. У будь-якому випадку спочатку слід облаштувати майданчик, забезпечити наявність необхідної техніки, врахувати всі нюанси. До останніх відноситься заїзд крана на будмайданчик (торцевого або бічного типу), вид техніки, від чого буде залежати час монтажу (три тижні для немобільної, три дні – для мобільної установки).

Фахівці компанії Вірамакс детально проконсультують з усіх питань. Також ми надаємо послуги монтажу та демонтажу спеціального обладнання. Ми працюємо у всіх містах України, тому допоможемо зробити будівництво максимально надійним, ефективним і безпечним.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад