Новини та акції

Можливість купити запчастини Лібхер швидко і вигідно

Спецтехніка, що відповідає високим стандартам якості

Техніка спеціального призначення використовується в багатьох областях промисловості. Такі переваги, як надійність, довговічність, ефективність, безпека закладаються на етапі виробництва. Компанія Liebherr є світовим лідером з виробництва спецтехніки. Продукція, що випускається відповідає стандартам якості, виробництво ведеться на сучасному обладнанні з використанням інноваційних систем.

Модельний ряд компанії включає холодильні установки, будівельну гірську, перевалочну техніку, Морські, самохідні крани, верстати та автоматизацію. Інноваційні комплектуючі Liebherr нерідко використовують, як додаткове оснащення спеціальних пристроїв, що значно покращує їх ефективність, безпеку, значно продовжує термін служби.

Можливість купити запчастини Лібхер швидко і вигідно

Фахівці світового бренду намагаються вдосконалювати максимально випускається продукцію, проте всі механізми рано чи пізно піддаються зносу. Вартість даних комплектуючих досить висока, проте вона повністю відповідає німецькій якості. Купити оригінальні запчастини Liebherr ви можете в кілька кліків, відвідавши сайт компанії Вірамакс. У нас представлена величезна різноманітність елементів для здійснення ремонтів спецтехніки:

  • екскаватор;
  • бульдозер;
  • баштовий кран;
  • дорожнього транспорту;
  • навантажувач;
  • причіп.

Каталог включає Деталі двигуна, рульового управління, трансмісії, випускної системи, оптичні елементи, інше для всіх вузлів пристроїв. Багато запчастини можна придбати на замовлення. Для цього достатньо зв’язатися з нашими фахівцями. Доставка здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни надійними транспортними службами перевезень.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад