Новини та акції

НА ЩО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ЗАКЛЮЧЕННІ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ФАСАДНИХ ЛЮЛЬОК

Фасадні люльки є сучасним будівельним обладнанням, що дозволяє ефективно виконувати роботи з облаштування фасадів об’єктів промислового та цивільного будівництва. Завдяки простоті та швидкості складання, можливості одночасно проводити роботи на фасаді, та піднімати необхідні для цього матеріали, ця будтехніка впевнено увійшла до парку обладнання професійних будівельників.

Незважаючи на свою відносну доступність, фасадні платформи все ж таки є досить недешевим об’єктом інвестицій, оскільки для їх утримання необхідно інвестувати в склади, запчастини, ремонтні майстерні та технічну службу. Тому далеко не всі будівельні бригади і компанії мають власний парк фасадних колисок.

З погляду економії інвестицій, оренда будівельних колисок є досить ефективним шляхом економії коштів. Тому ринок оренди даного обладнання досить розвинений в нашій країні.

Процедура отримання люльки в оренду є простою і може вкластися в кілька годин. Однак важливо під час укладання договору оренди звертати увагу на такі моменти:

  • Чи має орендодавець власну технічну службу;
  • Наявність в орендодавця незнижуваного запасу запасних частин та комплектуючих;
  • Наявність в орендаря всіх необхідних дозвільних документів, сертифікатів відповідності та інших документів, що регламентують його діяльність;
  • Наявність технічної документації з відмітками про періоди огляду та сервісного обслуговування механізмів;
  • Справність і комплектність устаткування, що орендується;

У самому договорі оренди є сенс звернути увагу на наявність положень, що регламентують порядок передачі та приймання з оренди обладнання, розмір відповідальності за повернення пошкодженого, некомплектного та/або забрудненого обладнання. Також, слід обговорити з орендодавцем можливість та процедуру тимчасового припинення оренди у разі вимушеного простою обладнання.

Особливу увагу слід звернути на Акт приймання-передачі будтехніки, в якому колиска може бути включена з розбивкою на елементи та комплектуючі, з позначенням кількості та вартості кожної позиції. При прийманні обладнання рекомендуємо звірити кожну позицію, зазначену в акті піріма-передачі з фактичною наявністю в комплектації люльки будівельної. Це дозволить уникнути можливої ​​некомплектності техніки при її отриманні в оренду та уникнути непорозумінь та штрафів при поверненні її з оренди.

Також, рекомендуємо уважно придивитися до положень договору оренди, що регламентує періоди початку нарахування орендної плати та період закінчення її нарахування. Це дозволить вам не сплатити зайві суми за користування орендним обладнанням. Розумним буде старт нарахування оренди наступного дня від моменту отримання обладнання зі складу орендодавця, а зупинка нарахування – день здачі його назад на склад.

Будівельний ринок у нашій країні не завжди стабільний, тому і фінансування будівельних робіт також не завжди стабільне і часто не відповідає запланованим обсягам інвестицій та графіку їх надходжень. Тому на етапі укладання договору оренди важливо прояснити: хто є особою, яка приймає рішення в компанії-орендодавці і з ким у разі неможливості внесення орендного платежу у строк можна говорити про перенесення термінів взаєморозрахунків. Це дозволить уникнути можливих конфліктних ситуацій та штрафів у разі виникнення перебоїв із фінансуванням будівельного об’єкту.

Ще один аспект, який слід враховувати, – можливість отримання оренди, монтажу та сервісного обслуговування з одних рук. По-перше, це вигідно, оскільки якщо ви берете їх одних рук і обладнання, і монтаж, і сервісне обслуговування, є шанс суттєво знизити вартість комплексу послуг на обсязі.

По-друге, це безпечно, оскільки компанія-орендодавець, яка має власну професійну технічну службу, змонтує обладнання якісно та в повній відповідності до вимог підприємства-виробника. Експлуатувати професійно змонтовану колиску безпечно.

По-третє, постійне сервісне обслуговування вбереже вас від простоїв, пов’язаних із поломкою обладнання. А це означає заощадить ваші гроші та підтримає ділову репутацію.

Враховуючи вищевикладене, є сенс одночасно з договором оренди укладати з аредодавцем договір монтажу та постійного обслуговування. Це справді вигідно.

Професійно орендою колисок, монтажем та сервісним обслуговуванням у нашому будівельному ринку займається Міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія має в своєму розпорядженні найбільший в країні орендний парк фасадних колисок і щогли будівельних підйомників.

Представництва компанії розташовані у всіх великих центрах будівництва. А наявність регіональних складів, сервісної служби та ремонтних майстерень істотно оптимізує логістику, і дозволяє усувати будь-яку можливу несправність будівельної техніки протягом 2-х годин від моменту звернення до компанії. Вірамакс надає послуги з оренди, монтажу та сервісного обслуговування «під ключ», а також безкоштовно навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечного монтажу експлуатації та сервісного обслуговування фасадних підйомників.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу з питань оренди люльок!

Компанія забезпечить вас якісним сучасним обладнанням та виявить

комплексну технічну підтримку!

 

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад