Новини та акції

Надійний постачальник будівельної техніки в Україні

Будівельна техніка та обладнання забезпечують високі темпи, безпеку і гідну якість проведення будівельних робіт. В Україні на будмайданчиках активно використовуються вантажопідйомні механізми, Техніка для роботи з бетоном, всілякі види лісів і опалубних систем самих передових технологій, що дозволяє будувати сучасні об’єкти промислового і цивільного призначення, відповідні найсуворішим вимогам і стандартам в будівельній сфері.

Зрозуміло, серед широкого асортименту пропонованої в країні будтехніки легко загубитися навіть досить досвідченому будівельнику – адже обладнання безперервно модернізується, підвищується його технологічність, вводиться машинне програмування технологічних процесів і роботи механізмів, і т. п. Тому перед вибором будівельної техніки необхідно чітко розуміти специфіку об’єкта, передбачуваний режим роботи механізмів, а також масу інших параметрів, що впливають на вибір.

В такому випадку відмінним рішенням стане консультація у професійного і надійного постачальника обладнання для будівництва. Однак, як визначити наскільки постачальник надійний і що йому можна довіряти?

Перш за все слід переконатися, що постачальник досить довго і успішно працює на ринку, має успішно реалізовані підтверджені кейси з постачання подібних товарів – скажуть багато і будуть праві. Однак цього все ж недостатньо.

Для того, щоб будівельна компанія, яка купує техніку, була максимально захищена і користувалася придбаним обладнанням без особливих проблем весь його термін служби, при виборі постачальника слід врахувати ще ряд критеріїв:

  • Наявність у постачальника своєї технічної служби-це означає, що постачальник зможе забезпечити гарантійні зобов’язання і післягарантійне сервісне обслуговування. Крім того, Ви зможете отримати з одних рук і обладнання, монтаж, і сервісне обслуговування;
  • Наявність у постачальника складу з запасними частинами, витратними матеріалами і комплектуючими до техніки, що поставляється. Це дозволить звести простої будобладнання до мінімуму в разі позаштатних ситуацій, а також швидко доукомплектуватися в разі необхідності.
  • Чи готовий постачальник навчити ваших фахівців правилам безпечної експлуатації техніки;

І, зрозуміло, постачальник повинен володіти всіма необхідними дозвільними документами для здійснення поставок і монтажів того чи іншого обладнання.

Одним з надійних, перевірених часом і довгостроковою співпрацею з провідними будівельними компаніями в Україні є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія спеціалізується на оренді та продажах будівельної техніки та обладнання європейського та китайського виробництва:

  • Лісів будівельних і вишок-тур;
  • Фасадних колисок;
  • Підйомників вантажних і вантажопасажирських;
  • Кранів баштових;
  • Техніки для роботи з бетоном;

Також, компанія успішно розвиває інноваційні проекти-рішення для міста (автоматизовані паркувальні системи та фасадні системи BMU).

ВІРАМАКС має в своєму розпорядженні не тільки своєю власною службою, а й конструкторським відділом, який проектує монтажі та розстановку будівельного обладнання на об’єкті, виконує інші проектні завдання, що дозволяють успішно реалізовувати інноваційні проекти. Компанія не тільки навчає робітників своїх клієнтів правилам експлуатації техніки будівельної, а й надає послуги з експлуатації вантажопідйомної техніки своїми машиністами і операторами.

Регіональні склади ВІРАМАКС з ремонтними майстернями знаходяться в Києві, Одесі, Львові та Дніпрі, що з точки зору логістики дуже зручно.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання поставки будівельної техніки!

Компанія забезпечить Вас якісною технікою і високим рівнем сервісної підтримки!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад