Новини та акції

“Наші бетононасоси коштують менше аналогів, при цьому в якості нічим не поступаються”, – зазначає власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

Электрический бетононасос МГК

Електричний бетононасос МГК “Вірамакс”

З 2019 року МГК “Вірамакс” значно розширив лінійку товарів. Тепер компанія реалізує дизельні та електричні бетононасоси китайського виробництва. Клієнти можуть придбати не тільки саму техніку, а й отримати повну технічну підтримку на всіх етапах угоди.
 

“Мене часто запитують: в чому ж секрет такої ціни ваших бетононасосів? Тут все дуже просто. Ми поїхали і домовилися прямо на завод про спеціальні умови реалізації, – розповідає творець і власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

 

Чому саме цей виробник?

ТОП-менеджмент МГК “Вірамакс” провів переговори з більш ніж 30-ма виробниками бетононасосів в Китаї і Європі. За підсумками було обрано найкраще (ціна / якість) пропозиція на ринку Європи і Азії.

 

Поговоримо про головне: вартість

Електричний бетононасос HBTS50-12-55 можна купити за 41 700 у.о.

Дизельний бетононасос HBTS50-12-82R можна купити за 52 700 у.о.

Электрический бетононасос МГК

Електричний бетононасос МГК “Вірамакс”

Комплектація: що до чого …

І тут є чим похвалитися. Довгий процес вибору виробника дав свої результати.

У бетононасос ТМ “Вірамакс”:

  • Візок помпа в бетононасосів представлена ​​кращими європейськими (Rexroth) і японськими (KAWASAKI) брендами на вибір;

  • Решітка завантажувального бункера, лопаті механізму перемішування і подачі бетону виконані з високолегованої стійкою до істіраніюмарганцовістой стали

  • У керуючих електричних ланцюгах бетононасосів використовуються компоненти провідних світових брендів- Schneider Electric, Mitsubishi і ABB, що різко збільшує надійність обладнання.

  • Металеві частини наших бетононасосів гарантування і пофарбовані високоякісною фарбою.

 

Технічні характеристики (на прикладі електричного бетононасоса)

Продуктивність транспортування бетону, М3 / год: 50; Тиск транспортування бетону, Мпа: 120; Максимальна вертикальна висота подачі бетону, м: 160; Висота подачі бетону, м: 160 (стандартна комплектація на 100м); Максимальна горизонтальна висота бетону, м: 500; Обсяг бункера х висота подачі, л / мм: 550/1400; Тип двигуна: електричний; Виробництво: Китай

 

ГІДРАВЛІЧНА СИСТЕМА: Тиск масла в системі насосної передачі, мПа: 28; Обсяг гідравлічного обсягу, л: 370; ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ:

Довжина / Ширина / Висота, мм: 4500х1750х1600; Вага, кг 3200;

 

Чи є додаткові переваги при покупці бетононасосів ТМ “Вірамакс”?

Так, компанія надає сервісну підтримку 24/7. Це можливо завдяки наявності власної, виїзний, технічної служби та майстерень по ремонту та відновленню в кожному регіональному представництві компанії: Київ, Одеса, Львів, Дніпро.

Компанія гарантує усунення будь-яких несправностей кваліфікованими фахівцями в термін від 2 годин (в залежності від складності ремонту / сервісу)

 

гарантії

Якість продукції та проведення кожної операції гарантує особисто власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

Сторінка творця компанії в Facebook- https://www.facebook.com/gennadiy.zakharenko

Довідково

Відео блог компанії- https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад