Новини та акції

Наші пропозиції встановлять нові правила на будівельному ринку України в 2019 році

баштові крани по супер ціні і інтелектуальний проект фасадних колисок по типу BMU,- основні розробки компанії на 2019 рік в Україні. Однак, це далеко не весь перелік впроваджень.
Що нового приготували в МГК “Вірамакс”:

  • компанія отримала найвигідніші умови по імпорту баштових кранів в Україні. Тепер придбати баштовий кран вантажопідйомністю 8 тонн можна від 129 тис.у.о.
  • запущений проект фасадних риштувань BMU: Монорельс і зі стрілою. Відразу кілька бізнес-проектів в Дніпрі і Києві вже замовили таку послугу для своїх будівельних об’єктів(видео)
  • на склади компанії закуплені будівельні лебідки – популярне обладнання для підйомів невеликих вантажів при висотному будівництві
  • в асортименті з’явилися бетононасоси і бетонораздаточние стріли Європейського та Китайського виробництва.

“Забезпечувати будівельний ринок якісними продуктами – це постійна мета нашої компанії. Також, ми будемо інвестувати наші зусилля в організацію самого функціонального сервісу будівельного обладнання в країні – нашої “Швидше будівельної допомоги”,— зазначив власник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко.

Нагадаємо, в 2019 році МГК “Вірамакс” почала використовувати абсолютно нову технологію виробництва троса для будівельних люльок. Тепер троси будуть не тільки оброблятися гарячим цинком, а їх будуть запаювати спеціальним методом. Це дозволить гарантувати термін служби даного комплектуючого від 2 років.

підписуйтесь на офіційну сторінку компанії в Facebook і будьте в курсі наших новин онлайн— https://www.facebook.com/viramaxua/

Архів відео на нашому Youtube каналі — https://www.youtube.com/channel/UCuMbck_griU546CFpFpRQDQ?view_as=subscriber

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад