Новини та акції

Насоса для бетону

Бетононасоси купити від ВИРАМАКС

Бетононасоси-невід’ємна частина сучасного механізаційного парку, яка забезпечує безперебійну роботу на ділянці будівництва в промисловому масштабі. Ці пристрої необхідні для подачі бетонної суміші від автомобільного міксера до місця заливки стяжок або фундаментів. В середньому, насоси подають бетон на 100-150 метрів. Купувати бетонний насос від ВІРАМАКС-лідера українського ринку з продажу, прокату і сервісного обслуговування будівельного обладнання і техніки.

Электрический бетононасос LV-HBT-40/14 ES

Якими бувають Бетононасоси

Ці пристосування поділяються на самохідні і причіпні. Перші, як правило, монтуються на спеціальному автомобільному шасі, а другі — на несучій рамі з одноосною системою шасі і спеціальним причепом.

Самохідні варіанти особливо часто застосовуються у випадках, коли місця будівництва не доступні для під’їзду міксера або якщо об’єкт знаходиться від мегаполісу на пристойній відстані. Стаціонарні Бетононасоси використовують у всіх інших випадках.

Різниця за типом приводу

Пристосування для подачі бетону комплектуються декількома типами приводів:

Такий вибір обумовлений кліматичними особливостями місцевості, де відбувається будівництво, і законодавчими аспектами. У Китаї, наприклад, використовувати дизельні агрегати заборонено.

Якщо будівництво ведеться в регіоні, де рано холоднішає, а зима відрізняється свій суворістю, то Дизельний привід може просто не запуститися, тоді як електричний і бензиновий будуть справно виконувати свою роботу.

Звичайно, дизель не такий поганий варіант, але він не підходить для роботи на холоді і часто гальмує процес подачі при прокачуванні суміші в умовах мінусової температури. Він використовується в жаркому або помірному кліматі завдяки своїй надійності і економічності витрати палива.

Крім приводу, всі моделі бетононасосів володіють однаковими вузлами і пристосуваннями для роботи:

  • корпус із захисним кожухом;
  • елементи управління в електричному шафі;
  • насос з системою клапанного розподілу;
  • поршні для нагнітання бетону в бетоновод;
  • бункер завантаження з гратами і патрубком для подачі суміші в трубу, яка пролягає до місця укладання.

Саме тому при виборі насоса для подачі бетону в оренду слід звертати увагу на погодні умови і місцевість, в якій проводиться будівництво. Наприклад, якщо хочеться замовити електричну модель, то варто подбати про безперебійне джерело живлення.

Правильний вибір: Європа чи Китай

На надійність техніки, її продуктивність і довговічність впливають не тільки умови експлуатації та обслуговування. Це залежить від якості сировини, з якого були виготовлені вищеописані агрегати і вузли, а також від методу складання. Що стосується українського ринку, то він переповнений моделями з Європи (Putzmeister, Elba і так далі) і Китаю.

Очевидно, що якість техніки з Європи краще, ніж у китайських варіантів, але ціни на неї іноді в рази вище, хоча продуктивність та ж. Як бути, якщо всі характеристики однакові( виключаючи ціну), але» європеєць «дорогий, а» китайця ” брати не хочеться з цілком зрозумілих, хоч і упереджених, причин?

Щоб вирішити проблему, необхідно звернутися до операторів ринку подібної техніки, які поставляють Бетононасоси з Європи та Азії, включаючи абсолютно нові моделі і б/в установки. Це допоможе визначитися з вибором і орендувати такий варіант, який задовольнить всі потреби, не вивернувши кишені.

Одна з таких компаній-міжнародна група ВІРАМАКС. Вона є офіційним представником лідируючого на ринку багатьох країн китайського бренду JIUHE, а також здає або продає нову, колишню вживанні і повністю обслужену техніку від європейських виробників.

Щоб люди довіряли китайському бренду JIUHE, ВІРАМАКС домовилася з виробником про використання в бетононасосах ключових вузлів від перевірених часом компаній.

Переваги китайської техніки від ВІРАМАКС

Завдяки суворому дотриманню домовленостей, всі насоси компанії ВІРАМАКС з Китаю комплектуються:

  • дизельними приводами від німецької фірми DEUTZ, Volvo (Швеція);
  • гідравлічними помпами з Австрії (REXROTH), Японії (Kawasaki);
  • елементами управління від Schneider Electric, Mitsubishi;
  • лопатями завантажувального бункера і гратами з міцної і якісної марганцевої сталі;
  • високоміцними матеріалами та іншими комплектуючими.

Тепер у людей є можливість вибору: придбати якісний, але дорогий європейський бренд, або купити вживаного, але повністю обслуженого такого ж «європейця», або абсолютно нового «китайця». У ВІРАМАКС ви можете не тільки придбати робочу техніку для будівництва.

Важливий фактор, який допомагає визначитися з вибором Постачальника бетононасоса, — своєчасне і якісне сервісне обслуговування техніки, а також забезпечення витратними матеріалами і комплектуючими.

ВІРАМАКС відповідає потребам навіть найвимогливіших клієнтів, що займаються будівництвом в промисловому масштабі. Відділення та регіональні склади є в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові. Звідти ви в будь-який момент можете замовити витратні матеріали по типу хомутів, бетоноводів та інших елементів, що мають вирішальне значення для успішної експлуатації техніки.

Кваліфіковані фахівці служби підтримки допоможуть операторам навчитися безпечному і правильному управлінню китайською або європейською технікою, що збільшить швидкість роботи і допоможе самостійно впоратися з будь-якою позаштатною ситуацією.

Беріть будівельну техніку виключно у компанії ВІРАМАКС. Фахівці не тільки ознайомлять клієнта з наявним парком техніки, але і допоможуть вибрати модель, яка ідеально підходить для вирішення завдань, поставлених замовником. Купівля бетонного насоса ще ніколи не була такою простою і ефективною.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад