Новини та акції

Норми проектування механічних автопарковок

Вирішення проблеми нестачі паркувальних місць

Навантаження на українських дорогах з кожним роком зростає через збільшення кількості особистих транспортних засобів громадян. Саме тому сьогодні гостро стоїть питання про швидке і бюджетне створення безпечних паркувальних місць. Якщо раніше подібні проблеми виникали тільки в густонаселених містах, то сьогодні вона торкнулася і середніх за розмірами населених пунктів.

Автостоянка стане ідеальним рішенням для забезпечення паркувальними місцями жителів багатоквартирних будинків, відвідувачів торгових і спортивних центрів, інших закладів. Так, сьогодні є безліч варіантів автостоянок-вони можуть бути підземними, наземними або розташовуватися на даху будівель. Найбільш популярними є перші два варіанти.

Норми проектування автопарковок

Компанія Вірамакс займається продажем готових автопарковочних систем, а також створенням індивідуальних проектів відповідно до вимог замовників. При проектуванні враховуються всі існуючі вимоги і норми – парковки створюються з урахуванням організації руху, водовідведення, оптимального розподілу паркувальних місць, моделювання транспортної ситуації і т.д. Таким чином, ви можете бути впевненими в якості, безпеки, комфорті експлуатації зведених автопарковок. Фахівці Вірамакс здійснюють не тільки проектування парковок, але і всі етапи, аж до введення в експлуатацію. Ми пропонуємо доступні ціни, професійний підхід, виконання завдань в обумовлені терміни, забезпечуємо повну оперативну технічну підтримку і консультації кваліфікованих фахівців. Автопарковка-ідеальне рішення при обмеженій території і невеликому бюджеті!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад