Новини та акції

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МОНТАЖУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СКЛОПАКЕТІВ

Фасади сучасних житлових і офісних будівель все частіше виконуються з композитних, і світлопрозорих конструкцій, які надають архітектурі наших міст легкість, легкість і футуристичність. Монтаж склопакетів і композиту здійснюється за допомогою будівельного обладнання, що дозволяє досить ефективно виконувати такого виду роботи.

Традиційно, для цих цілей використовувалися ліси. Однак, в сучасному будівництві все частіше використовується більш технологічне обладнання-будівельні люльки типу ZLP і фасадні платформи . Найбільш ефективним є застосування щоглових фасадних платформ. Платформи можуть бути однощогловими і двощогловими.

На відміну від колисок, фасадні платформи здатні охоплювати довжину фасаду 30-33 м., а вантажопідйомність їх коливається від 1-1,5 тн. для однощоглових і 2,5-3,0 тн. для двощоглових. При цьому, охоплення фасаду люлькою становить від 6-до-10м., а вантажопідйомність 630 – 1000 кг.однак, для невеликих ділянок фасадів, які необхідно обробити, люльки досить ефективно вирішують виробничі питання.

Ергономічність використання платформ щоглових фасадних реалізована, також, завдяки особливій конструкції-наявності робочого столу і секцій огорожі. Робочий стіл комплектується з модульних розбірних конструкцій, що дозволяють гнучко регулювати необхідну ширину охоплення поверхні фасаду.

Щоглові платформи зазвичай застосовуються для фасадів з прямими поверхнями фасадів. Однак, все ж є можливість застосовувати цю будтехніку і на поверхнях з перепадами геометрії. Для того, щоб можна було забезпечувати монтаж склопакетів і композиту на такого роду фасадах, у модульних конструкцій робочого столу існують висувні консолі, що дозволяють змінювати виліт столу до 0,5 м. Таким чином, забезпечується безпечний і зручний доступ робітників до западин фасаду.

У ринку України найбільш поширені люльки китайського виробництва, а Робочі платформи – Європейського, турецького і китайського виробництва. Найбільш відомими брендами фасадного обладнання, пропонованого операторами ринку для фасадних робіт є: HZRD, KETONG, GJJ, SPIDER, MABER, GEDA, STROS та інші. Люльки і платформи пропонуються як нові, так і відновлені, з можливістю надання послуг монтажу та сервісного обслуговування.

Однак, не тільки за допомогою колисок і платформ щоглових можна монтувати склопакети. З цими завданнями ефективно справляються так звані системи постійного і тимчасового доступу до фасадів BMU. Для України такі рішення є досить інноваційними. Однак, оцінивши ефективність застосування даних систем, девелопери все частіше розміщують на покрівлях своїх торгово-офісних центрів, готелях і ТРЦ інженерні рішення на базі монорейкового шляху, висувних мобільних стріл, і інших BMU систем, за допомогою яких не тільки монтуються склопакети і композитні плити, а й згодом ефективно обслуговуються.

Для монтажу світлопрозорих конструкцій використовуються траверса з лебідкою (для стріл) або каретка з траверсою (для монорейкових систем) з вакуумними присосками. А для подальшого ремонту і обслуговування (в тому числі і клінінгу) поверхонь фасадів, використовується миюча люлька.

У монорельсовосй системі миюча люлька пересувається за допомогою приводних кареток по монорельсовому шляху, змонтованому по периметру покрівлі об’єкта. В системі BMU на базі стріли, така миюча люлька знаходиться на траверсі висувної телескопічної стріли і подається останньої до локального місця обробки фасаду, опускаючись на необхідну позначку за допомогою тросів.

BMU системи є проектним рішенням, проектуються і монтуються виходячи зі специфіки кожного окремого об’єкта. Використання таких рішень дозволяє ефективно і безпечно обслуговувати поверхні фасадів як будівель середньої поверховості, так і хмарочосів.

Поставками, монтажем і сервісним обслуговуванням вантажопідйомної техніки, застосовуваної для облаштування та обслуговування фасадів в Україні, займається міжнародна група ВІРАМАКС. Компанія представляє провідні європейські, турецькі та азіатські бренди фасадного обладнання, реалізує проектні рішення з інсталяції та технічного обслуговування BMU систем різних модифікацій.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань поставок, монтажів і сервісного обслуговування вантажопідйомної та фасадної техніки, а також систем BMU!

Компанія забезпечить вас необхідним обладнанням та якісною сервісною підтримкою!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад