Новини та акції

Обслуговування медійних фасадів за допомогою BMU систем

Владельцы крупных торгово-развлекательных центров давно поняли выгоду от размещения медиа-рекламы на своих фасадах. Известные бренды готовы платить немалые деньги за рекламу своих товаров и услуг на LED–екранах, оскільки така реклама досить ефективна.

LED-системи безумовно естетичні і прикрашають своїм світінням Нічні міста, проте вимагають постійного, не рідше 1-2-х разів на рік технічного обслуговування. Справа в тому, що забруднення захисних решіток призводить до погіршення вентиляції світлодіодних панелей, що в свою чергу веде до їх перегріву і швидкого виходу з ладу. Крім того, необхідно постійно контролювати герметичність контактів, надійність пайки контактних проводів і т.п.

Як правило, для обслуговування медіа-екранів на фасаді будівлі застосовують спеціальні металоконструкції з технологічними майданчиками, які кріпляться з одного боку до фасаду ТРЦ, з іншого боку до напрямних цих конструкцій кріпляться світлодіодні панелі. Технічне обслуговування системи здійснюється в такому випадку працівниками з майданчиків з внутрішньої сторони медіа-екрану, тобто між фасадом і екраном.

Такі конструкції безумовно зручні, але досить дорогі і для обслуговування великих поверхонь можуть коштувати в районі 40 000-50 000 дол. До того ж у власника ТРЦ не завжди є технічна або естетична можливість кріпити LED-систему на таку конструкцію.

У таких випадках, обслуговування медіа-панелей відбувається зовні самого LED-екрану. Для таких цілей відмінно підходять BMU системи для постійного обслуговування фасадів будівель. Наприклад, перша в Україні монорейкова система BMU була змонтована на даху торгово-розважального центру ” Ретровілль “(Київ) міжнародною групою компаній ” Вірамакс»https://viramax.ua/uk/ у 2020 році.

система для обслуживания фасадов

Таких систем існує безліч варіацій, проте основні їх типи наступні:

  • Системи DAVID;
  • Монорельсова система;
  • Система на базі стаціонарної або мобільної телескопічної стріли;

DAVID – досить бюджетне рішення для обслуговування локальних або відносно невеликих прямокутних поверхонь. Швидко монтується і переставляється на будь-яку ділянку фасаду, що цікавить.

Монорельсова система -середній ціновий сегмент. Дуже добре підходить для обслуговування великих площ з рівною поверхнею. Люлька переміщається по монорельсу по периметру покрівлі будівлі, і знаходяться в ній робочі можуть дотягнутися до будь-якої точки на поверхні фасаду.

Рішення на базі телескопічної стріли -найбільш дороге в порівнянні з вище позначеними. Однак завдяки телескопічній стрілі, яка, до того ж, може змінювати кут нахилу, Ви отримуєте можливість обслуговувати складні з перепадами і вигинами поверхні фасадів і дотягуватися до самих важкодоступних його ділянок.

Таким чином, обслуговувати медіа-екрани за допомогою BMU рішень безпечно, швидко і просто. Однак на цьому функціонал фасадних систем BMU не вичерпується.

строительная люлька с выдвижной стрелой

За допомогою рішень на базі BMU, також, можна:

  • Мити і обслуговувати фасади з світлопрозорих конструкцій або композитних матеріалів;
  • Замінювати склопакети;
  • Монтувати і обслуговувати системи кондиціонування;
  • Монтувати і обслуговувати елементи зовнішнього декоративного освітлення, реклами і т.п.

В Україні такі системи успішно проектує, поставляє, монтує і обслуговує міжнародна група компаній «Вірамакс». Компанія має в своєму розпорядженні мережу регіональних представництв-складів і ремонтних майстерень в містах: Київ, Одеса, Львів, і Дніпро, що дуже зручно з точки зору логістики.

Компанія має власну кваліфіковану технічну службу, оперативність реакції якої на будь-яке технічне питання становить від 2-х годин в регіонах присутності компанії.

Звертайтеся в “Вірамакс” з питання проектування, монтажу

і технічного обслуговування систем BMU!

З “Вірамакс” ви вирішите виробничу задачу комплексно, якісно, швидко

і на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад