Новини та акції

Обслуговування фасадів будівель: BMU-система – з чого почати?

 

Після здачі в експлуатацію Ваш об’єкт виглядає дивовижно: красиве панорамне скління, сучасні композитні матеріали обробки, але як зберегти привабливий вигляд фасаду на постійній основі? Чи варто продумати це ще на етапі проектування?

Відповіді на ці питання розглянемо в нашому матеріалі.
 

*Глосарій: BMU – це Building Maintenance Units (BMU).

монорельсовая люлька BMU

Які завдання стоять перед забудовником:

– збереження естетичного вигляду і функціонуванні всіх елементів фасаду будівлі;
– своєчасний ремонт елементів фасаду (освітлення, скління, фарбування елементів і т.д.);
– благоустрій кондиціонування і вентиляції на фасадах будівлі;
– доставка будівельних матеріалів до місця ремонту або благоустрою фасаду будівлі.

Погодьтеся, навіть мальовничий вид з вікна не приховає бруд і запиленість скляних фасадів. Так чи інакше власники або орендарі нерухомості наполягатимуть на вирішенні питання чистоти стекол будівлі.

Оперативне і якісне вирішення цього питання в певній мірі буде впливати на прийняття рішення потенційних інвесторів або орендарів звернутися саме до Вас в подальшому.

 

 

Як зараз вирішують такі питання будівельники в Україні?

1) На даний момент в нашій країні таке питання зазвичай вирішується промисловими альпіністами.

Ні для кого не секрет, що такі послуги малопродуктивні і небезпечні.

промышленные альпинисты

2) Еще можно обслуживать фасад с помощью обычных фасадных люлек типа ZLP 630.
Однако, при этом вашим рабочим придется постоянно переносить консоли и контргрузы (порядка тонны) по кровле здания.

Данные действия не оперативны и даже опасны для целостности покрытия кровли.

строительная люлька

 

Кроме того, необходимо будет постоянно выпасовывать/запасовывать троса, что также влияет на скорость и производительность обработки фасада.

Но самое главное, в обычных строительных люльках типа ZLP 630 не предусмотрен механизм сматывания троса и кабеля.

Такими механизмами оснащены только фасадные системы BMU.

 

механизмы скрутки троса

Кошик будівельної люльки типу ZLP 630 сталева і досить важка для фасадів зі скла.

А це означає, що Ваш фасад може бути в будь-який момент пошкоджений хитними тросами, або кабелем.

Фасадні люльки BMU виконані або з алюмінію, або з нержавіючого сплаву і легше приблизно на 30% -40% від звичайної будівельної люльки ZLP 630.

Так що, альпіністи і будівельні люльки типу ZLP 630 (на жаль!) ​​Не вирішують, питання щодо оперативного, безпечного і надійного способу обслуговування Вашого фасаду.

фасадная люлька BMU со стрелой

Світові тенденції

Якщо Ви стежите за світовими тенденціями в будівництві, напевно, вже чули про обмеження і сучасних вимог до техніки безпеки.

«Цілком імовірно, що вже через кілька років альпіністам просто так допуск до обслуговування фасаду будівлі без відповідних ліцензій і допусків буде просто заборонений», – зазначає виконавчий директор МГК «Вірамакс» Олег Целовальников.

монорельсовая люлька BMU

 

Погодні умови як фактор

Крім того, допуски та ліцензії все одно не в допомогу на висотах, де мають місце значні вітру.

Вирішувати проблему клінінгу та обслуговування фасадів все одно доведеться і причому регулярно.

У цій ситуації Ви можете замовити монорейкові дахові системи BMU (Building Maintenance Units (BMU)) і системи BMU з телескопічною стрілою.

МГК «Вірамакс» реалізує проекти установки фасадних систем BMU під ключ.

«Дані системи дозволяють швидко, легко і безпечно обслуговувати фасади будівлі з колисок, стаціонарно закріплених на фасаді за допомогою монорельсової системи, або на стрілі», – коментує виконавчий директор МГК «Вірамакс» Олег Целовальников.

монорельсовая люлька

 

Проектування фасадної системи BMU: з чого почати?

1) У першу чергу з проектної документації на об’єкт.

Ідеальним рішенням буде звернутися до експертів Вірамакс на етапі проектування.

Тоді обладнання можна досить просто вписати в проект, пов’язавши з архітектурними рішеннями, розрахунками міцності, ППР і відразу пройти всі необхідні узгодження.

2) Якщо будівля все-таки вже будується, наші експерти проаналізують існуючу проектну документацію і вже побудований конструктив і запропонують оптимальне рішення.

«Якщо ж будівля вже побудовано – не біда. У нас є проектні рішення під кожен проект індивідуально », – відзначають конструктора МГК« Вірамакс ».

 

 

інженерні рішення

У більшості випадків фахівці Вірамакс зможуть запропонувати рішення фасадної системи BMU для споруд зі складними архітектурними формами фасадів, адже кожне таке інженерне рішення – унікально!
 

фасадные системы BMU

Після вивчення проекту і певних розрахунків, експерти Вірамакс нададуть кілька інженерних рішень по фасадним системам BMU:

– монорейкові фасадні системи;
– дахові системи рейкові з телескопічною або звичайною стрілою;
– дахові системи на фіксованих, або переносних консолях;
– інші індивідуальні рішення.

Існують рішення фасадних BMU – систем навіть для кораблів!

Як ми і говорили – все індивідуально:

• Наприклад, якщо у Вашої будівлі фасад рівний, має сенс застосувати монорельсову систему.

• Якщо ж фасад не рівний, а має виступи, або плавно змінює свою геометрію (наприклад у вигляді вітрила), або є перепади (виступи), Вашим рішенням буде дахова BMU-система з люлькою на телескопічною стрілі.

Це дозволить обслуговувати поверхню фасаду, змінюючи виліт стріли.

 

 

Повний технічний супровід

У разі затвердження інженерного рішення, в подальшому Вірамакс готує і затверджує у Замовника комерційну частину, а також план фінансування та виконання робіт.

Після авансування проекту, згідно договору та плану фінансування, Вірамакс розміщує замовлення на виготовлення BMU – систем в Європі або Азії.

«Слід зазначити, що ми працюємо тільки з перевіреними заводами-виробниками, що мають високу дисципліну виробництва, кращу якість продукції і чітку відповідальність за подальшу безпечну експлуатацію свого продукту», – розповідає виконавчий директор МГК «Вірамакс» Олег Целовальников.

Одночасно, фахівці Вірамакс співпрацюють з генпідрядною організацією, або «суміжниками», надаючи послуги монтажу (або шеф-монтажу) необхідних для монтажу BMU – систем комплектуючих (наприклад заставних під анкерні кріплення).

«Слід зазначити, що ми працюємо тільки з перевіреними заводами-виробниками, що мають високу дисципліну виробництва, кращу якість продукції і чітку відповідальність за подальшу безпечну експлуатацію свого продукту», – розповідає виконавчий директор МГК «Вірамакс» Олег Целовальников.


Одночасно, фахівці Вірамакс співпрацюють з генпідрядною організацією, або «суміжниками», надаючи послуги монтажу (або шеф-монтажу) необхідних для монтажу BMU – систем комплектуючих (наприклад заставних під анкерні кріплення).

техническая служба Вирамакс

 

Введення в експлуатацію

Експерти Вірамакс навчають правилам безпечної експлуатації відповідальних співробітників Замовника, передають інструкцію по експлуатації, технічний паспорт, декларацію відповідності.

Вірамакс підтримує проект від початку і до кінця. Замовник підписує договір технічного і сервісного обслуговування системи. Завдяки цьому, всі нюанси і технічні моменти будуть вирішені в термін.

В середньому, зміст такої системи в рік обходиться від 500 – до 1500 дол. США.

 

 

Гарантії

Вірамакс, як партнер провідних європейських і азіатських виробників BMU-систем, несе відповідальність і забезпечує гарантійні зобов’язання по системі протягом 12 місяців від початку її експлуатації.

«Ми маємо в своєму розпорядженні власною службою технічної швидкої допомоги з необхідними технічними фахівцями і спецтехнікою», – пояснює виконавчий директор МГК «Вірамакс» Олег Целовальников.

 

 

Запасні частини і матеріали

Вірамакс забезпечує BMU-системи оригінальними запасними частинами та витратними матеріалами.

При виникненні в подальшому будь-яких позаштатних ситуацій, Замовнику достатньо зателефонувати в службу технічної підтримки Вірамакс і він отримає консультацію, або виїзд технічного спеціаліста на об’єкт, де будь-яка поломка буде усунена від 2-х годин з моменту звернення.

 

 

Запрошуємо до співробітництва

Тому, якщо Ви зацікавлені в безпечному, легкому і інноваційному рішенні клінінгу та обслуговування фасаду, звертайтеся до експертів Вірамакс!

Ви можете замовити послугу проектування фасадної системи BMU по телефону: 0 800 751 550.

Купити фасадні люльки Ви можете за попереднім замовленням на пошту info@viramax.ua

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад