Новини та акції

ОБСЛУГОВУВАННЯ СТАЦІОНАРНИХ ДИЗЕЛЬНИХ І ЕЛЕКТРИЧНИХ БЕТОНОНАСОСІВ

Бетононасоси відносяться до будівельного обладнання, яке активно використовується для нагнітання бетонної суміші до місця проведення робіт з бетонування конструкцій на об’єктах цивільного і промислового будівництва. Бувають стаціонарні (причіпні) і Мобільні (на базі автомобільного шасі).

За типом виконання двигуна Бетононасоси поділяються на Бензинові, дизельні і з електричним приводом. Бензинові моделі застосовуються, як правило, в зонах з досить низьким діапазоном температур. Дизельні-в найбільш поширених випадках, оскільки завдяки дизельному приводу дозволяють працювати автономно, поза джерелами підключення електроживлення і в той же час дешевше в експлуатації ніж бензинові.  Електричні моделі дешевші ніж дизельні і бензинові, проте їх застосування обумовлено обов’язковою наявністю точки доступу до електроживлення 380 в, тому ці машини в основному застосовуються в межах міста.

Застосування бетононасосів дозволяє значно скоротити терміни виконання робіт з бетонування, знизити їх собівартість і посилити безпеку. Відмінно себе показує тандем бетононасоса і стріли бетонорозподільної. У цьому випадку з’являється можливість здійснювати заливку досить складного конструктиву з мінімальними втратами бетонної суміші і часу.

Обслуговування бетононасоса необхідно здійснювати щодня після закінчення робіт. У таких випадках промиваються завантажувальний бункер, робочі циліндри, промиваються і очищаються від залишків бетонної суміші бетоноводи, перевіряється стан гідросистеми, рівні робочої рідини, перевіряється ущільнення деталей розподільного пристрою і транспортних циліндрів, простягаються з’єднання. Також, здійснюється мастило основних вузлів і перевіряється загальний стан агрегату.

При регламентом щомісячному обслуговуванні здійснюється контроль стану гідроклапанної апаратури, помпи, перевіряються рівні робочих рідин, перевіряються зазори, стан керуючої електроніки, стан циліндрів, вкладишів, сальників і ущільнювачів, і т.п. здійснюється протяжка різьбових з’єднань, чистка електричних контактів, ревізія з’єднань ущільнювачів.

Для дизельних моделей здійснюються обов’язкові профілактичні роботи для підтримки двигуна в робочому стані, передбачені заводом-виробником. Для електричних моделей – перевіряються стан колектора, підшипників, сальників і ущільнювачів. Труться зношені частини і вироблені технологічні рідини замінюються. Щозмінне і щомісячне сервісне обслуговування бетононасосів є запорукою безперебійної роботи машини протягом 7-10 років.

У будівельному ринку України представлені моделі європейського, турецького (Putzmaister, Swing And Stetter, Alba, Betonstar і т.п.) і азіатського (Jiuhe, Sunny, XCMG і т. п.) виконання, як нові, так і вживані. Також, розвинений і напрямок оренди бетононасосів з оператором. Однак якого б виробника не була техніка для бетону, вся вона потребує постійного технічного обслуговування, оскільки працює в умовах агресивних середовищ і підвищених вібрацій. Тому, професійний і своєчасний сервіс, заснований на рекомендаціях заводу-виробника, є запорукою безпечної та ефективної експлуатації будтехніки.

Поставками нових і відновлених бетононасосів стаціонарних дизельних, і електричних, а також механічних і гідравлічних бетонороздавальних стріл в Україні займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія представляє ряд провідних європейських, турецьких і азіатських брендів, має розвинену мережу регіональних складів і ремонтних майстерень. Пропонує своїм клієнтам широкий вибір моделей і характеристик техніки для бетону. Здійснює безкоштовне навчання робітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та обслуговування будобладнання.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань поставок бетононасосів і бетонорозподільних стріл!
Ви отримаєте сучасне обладнання та професійну технічну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад