Новини та акції

Основні вимоги до паркінгу

Основні вимоги до паркінгу

З кожним роком все більше українців воліє пересуватися на власних автомобілях. Саме тому в містах ведеться масове будівництво паркінгів. Експлуатація закритих приміщень для стоянки авто багато в чому залежить від якості підлоги, так як саме він переносить величезні навантаження. Підстава підземного або наземного гаража має відповідати багатьом вимогам, до яких відноситься зносостійкість, стійкість до погодних умов, а також виключення ковзання.

Навантаження на паркінгу дуже велика, часте вплив шин та інших факторів можуть привести до швидкого зносу. При проектуванні важливо розрахувати даний показник правильно, розподіливши його по всій території закритого приміщення. Також слід врахувати шорсткість поверхні, зробити належне відведення води, максимально захистити інші об’єкти від проникнення рідини. Сучасний ринок пропонує також готові рішення з парко-місцями. У будь-якому випадку перед будівництвом парковки або придбанням паркувальних систем слід звернутися в надійну компанію, таку як Вірамакс.

Довіряйте відповідальну роботу професіоналам компанії Вірамакс

У компанії Вірамакс є готові рішення:

  • двостійкова паркувальна система-автоматичний варіант з двома підставами вгорі і внизу, можливістю регулювання кута нахилу, використовуються на підприємствах, в готельних комплексах, а також житлових районах;
  • наземна / підземна парковка-автоматичне парко-місце з можливістю розмістити до двохсот машин, проводиться з різною кількістю рівнів, містить необхідні системи для максимальної безпеки.

Ми підберемо паркінг необхідної вантажопідйомності, в залежності від області застосування. Послуги компанії включають продаж, оренду, проектування, ремонт, установку, демонтаж обладнання. Для вирішення будь-яких завдань досить зв’язатися в зручному режимі з нашими менеджерами.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад