Новини та акції

Паркувальні системи для автомобіля

Автоматизована багаторівнева автостоянка – крокуємо в ногу з часом

Збільшення транспортної інфраструктури з кожним роком невпинно зростає. За останні 20 років кількість ТЗ в Європі збільшилася в 10 разів, а для жителів України, у великих містах, на 1000 чоловік населення припадає близько 350 машин. Оскільки паркувальних місць в містах катастрофічно не вистачає, в робочий час користуватися особистим транспортом стає практично неможливо, адже на дорогах постійні пробки, актуальним стає питання про розрідженості доріг.

Звичайні стоянки, парковки не справляються з поставленим завданням повністю, тому їм на допомогу приходять нові сучасні Швидкомонтовані автоматизовані Паркувальні комплекси для автомобілів. Вони максимально швидко просто і надійно, без людського втручання (системи роботизовані), пересувають автомобілі, різно вагові машини і встановлюють їх на спеціальні підйомні платформи, де вони знаходяться до наступного використання користувачем.

Наша компанія “Вірамакс” реалізує різноманітні автоматичні підземні та багаторівневі надземні паркінги, паркувальні системи, комплекси для автомобілів, які можна купити за прийнятною ціною. Ціни у нас прийнятні, є можливість отримання знижки (при дотриманні деяких умов).

Особливості та переваги

Автоматичний багаторівневий гідравлічний автомобільний паркінг, стоянка, парковка для машин може встановлюватися в житлових комплексах, торгово-розважальних установах, спортивних центрах, навчальних закладах, автомобільних центрах, з попередньо створеним і узгодженим з керівними інстанціями, проектом. Будівництво таких споруд має масу переваг:

  • доступність-вартість одного багаторівневого парко місця значно дешевше цін на звичайній стоянці;
  • малогабаритність-розмір займаної площі землі обмежена. Будівництво багаторівневого паркінгу, парковки в Києві або іншому місті України, вимагає земельної ділянки, а вартість ділянки землі з кожним роком невпинно зростає і вимагає значних капіталовкладень;
  • простота в експлуатації – не вимагає працівників, оскільки система є повністю автоматичною, управління паркуванням відбувається за допомогою карти користувача, дистанційного пульта, через сенсорний монітор.

Типи автоматичних парковок для автомобілів

Автоматизований паркувальний комплекс може бути декількох типів:

  • пазлова – на такому паркінгу може встановлюватися від 5 до 30 паркомісць, де одне постійно вільно (принцип матриці, пазлів – верхні рухаються вгору-вниз, а нижні – вправо-вліво). Це відмінний вибір для легкових машин по типу позашляховиків, седанів;

  • роторна-дозволяє розмістити максимальну кількість парко-місць на мінімальній площі. Працюють підйомники по типу каруселі, роботою управляє підйомна система, що рухається по колу (як колесо огляду);

  • наземна і підземна автостоянки-дозволяє встановити до 200 машин, не вимагає фундаменту, можна встановлювати на наземних і підземних стоянках;

  • двостійкова-дозволяє збільшити пропускну здатність вдвічі в закритих зонах, на автостоянках З ОБМЕЖЕНОЮ проїзною здатністю, всередині паркінгів бізнес-центрів, висотних житлових будинків, торгових центрів. Часто такі конструкції встановлюють в готелях, готелях, державних установах, житлових районах, працюють від підйомного механізму. Вантажопідйомність до 3 тонн дозволяє ставити седани (паркувальна висота становить 2,1 м), позашляховики (до 2,3 м) на тривале перебування.

Гідравлічні автомобільні підйомники для машин дозволяють з легкістю встановити сучасні, зручні і практичні паркінги, парковки для легкових автомобілів, в будь-якій місцевості, при будь-яких умовах, погоді. Термін експлуатації конструкцій досить тривалий, оскільки для їх зведення використовуються виключно високоякісні, міцні і надійні матеріали, що відповідають світовим стандартам, що пройшли випробування і довели свою надійність, зносостійкість.

Ми на ринку вже не перший рік, завоювали позитивну репутацію, маємо задоволені відгуки клієнтів, величезний досвід роботи в сфері і різнотипне портфоліо виконаних робіт. Завжди раді запропонувати професійну допомогу, консультацію.

Ціна питання

Ми пропонуємо величезний вибір комплексів, платформ різних типів, розмірів, комплектації, проектуємо, допоможемо створити проект згідно вашим побажанням індивідуальні екземпляри, виготовляємо і поставляємо безпосередньо на об’єкт, збираємо і запускаємо в експлуатацію. У нас можна отримати весь комплекс послуг – від проектування до введення в експлуатацію з повною оперативною технічною підтримкою, консультаціями кваліфікованого персоналу. Ціна у нас доступна, але все залежить від габаритів, можливостей, типу установки.

Як купити паркувальну систему, підйомник для авто в Україні

Купити місце для підземного паркінгу в Києві, замовити проектування парковки або придбати готову автоматизовану систему для багаторівневої стоянки автомобіля за прийнятною ціною можна в нашій компанії.

Якщо вас зацікавив наш товар, хочете придбати унікальну і практичну стоянку, уточнити, скільки коштує підземний паркінг в Києві, зателефонуйте нам. Наші менеджери люб’язно нададуть всю необхідну інформацію, допоможуть з вибором, оформленням заявки та іншими технічними питаннями. Наша компанія має філію в місті Київ, тому при бажанні можете прийти до нас, подивитися портфоліо наших робіт, обговорити всі деталі, скласти договір.

Ми гарантуємо високу якість пристроїв, їх надійність, зносостійкість, довговічність, надаємо професійне сервісне обслуговування.

Сервисная служба строительного оборудования 24/7

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад