Новини та акції

Паркувальні системи в Україні

Сучасне рішення проблеми нестачі паркувальних місць

Сьогодні багато українців вважають за краще пересуватися на особистих транспортних засобах, що призвело до гострої постановки питання про брак паркувальних місць. На території країни катастрофічно не вистачає стоянок, а дороги у великих містах завантажені настільки, що часом доводиться по кілька годин стояти в пробках. Ідеальним рішенням, що дозволяє розвантажити дороги, стали автопарковки.

Якщо ви задумалися про зведення автопарковки, то варто звертатися до професіоналів. Компанія Вірамакс (Україна) займається виробництвом різних видів автоматичних парковок – як підземних, так і багаторівневих надземних паркувальних систем і комплексів, купити які можна за прийнятною ціною. Крім того, у кожного клієнта є можливість отримати хорошу знижку.

Де можна встановлювати автоматизовані паркувальні системи?

Паркувальна система може бути встановлена де завгодно-близько житлового комплексу, торгового або спортивного центру, медичного або навчального закладу, автомобільного центру і т. д. подібні споруди мають ряд переваг, що дозволяють істотно заощадити кошти власників, серед яких:

  • прийнятна ціна робіт, матеріалів, обладнання-навіть зведення багаторівневої автоматизованої парковки обійдеться дешевше, ніж звичайної стоянки;
  • оптимальне використання ділянки – сьогодні земля в Україні коштує недешево, а для створення багаторівневого паркінгу знадобиться ділянка набагато менша, ніж для стандартної стоянки;
  • відсутність необхідності наймати персонал-управління повністю роботизоване, здійснювати його можна за допомогою сенсорного монітора і дистанційного пульта, а також карт користувачів.

Ще одним істотним плюсом зведення роботизованого паркінгу є простота ремонту і доступність технічного оснащення — всі комплектуючі та необхідне обладнання для автопарковок можна придбати через компанію Вірамакс за приємною вартістю.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад