Новини та акції

Початок історії змагань з пляжного волейболу серед бізнес-команд належить: в Одесі пройшов перший щорічний турнір з пляжного волейболу “VIRAMAX 2019” !!

27 липня на пляжі 14-ій фонтану відбулося справжнє свято здорового способу життя і тімбілдінга серед 11 команд учасників – перший щорічний турнір з пляжного волейболу “VIRAMAX 2019”!

Захід проходив під гаслом: “Втомилися від повсякденної суєти і роботи в офісі – ласкаво просимо на волейбольний турнір серед бізнес-команд”!

Умови для участі було дуже прості: головне бажання і наявність 4-5 однодумців в компанії.

Реєстрація проходила протягом декількох місяців, щоб команди могли підготуватися.

“Головним завданням турніру був тимбилдинг для компаній учасників і популяризація пляжного волейболу в маси”, – розповідає організатор турніру «VIRAMAX 2019″ засновник МГК “Вірамакс” Геннадій Захаренко. – “Ми отримали цілий ряд позитивних відгуків. Команди учасники буквально “горіли” від азарту на майданчиках “.

Билися за кубки та призи турніру такі компанії:

– Одеса-кабель

– Pepsi

– Вірамакс Україна

– Вірамакс Казахстан (гості турніру)

– Комбез

– BeBest – Школа іноземних мов

– Luxoft

– Думська net

– 7 канал

– Ваш басейн

– Суші і піца в Одесі – smilefood.od.ua

У півфінали вийшли 4 компанії: Вірамакс Україна, ТД “Одеса-кабель”, Думська і “Ваш басейн”.

У супер фіналі в напруженій сутичці з медійниками – командою “Думська” – з мінімальний відривом перемогла команда “Ваш басейн”.

Третє місце завоювала команда ТД “Одеса-кабель”, обігравши команду-організаторів “Вірамакс Україна”.

“Це був справжній день спорту і кооперації співробітників команд-учасників турніру”, – відзначає Дмитро Артемчук, співорганізатор турніру «VIRAMAX 2019″. – “Тепер ми сміливо рухаємося далі і приймаємо вже заявки від команд на зимовий кубок« VIRAMAX 2020 “!

Всі учасники отримали море емоцій і призів.

Команди-переможці завоювали кубки турніру і призи від спонсорів заходу: сертифікати на послуги проведення спортивних ігор, уїк енд в готелі в Аркадії для всієї команди, сертифікати на відвідування клубу іноземних мов і пам’ятні сувеніри турніру (брендовані пляжні рушники і кепки).

Організатори оголосили про проведення зимового кубка турніру «VIRAMAX 2019″. Дата та місце будуть відомі вже в кінці літа поточного року.

“Приєднуйтесь до спорту – він обов’язково приведе до успіху і здорової атмосфери у вашому колективі”, – відзначають організатори турніру.

Фото і відео звіт заходу – https://bit.ly/2OrQqIH

Подати заявку на зимовий кубок можна за тел .: +38 (067) 539-47-23.

гра у волейбол Вірамакс Казахстан турнір у розпачі Гра у волейбол призові кубки та медалі гра у волейбол команди Вірамакс

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад