Новини та акції

ЧОМУ ВАЖЛИВО ПРОВОДИТИ ЩОЗМІННЕ І ЩОМІСЯЧНЕ СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ФАСАДНИХ КОЛИСОК

Будівельні люльки відносяться до будівельного вантажопідйомного обладнання, за допомогою якого здійснюються Фасадні роботи на висоті. Істотним плюсом застосування такої техніки є можливість доставляти до ділянки виробництва фасадних робіт одночасно робітників, інструмент і матеріали. Таким чином, застосування колисок істотно збільшує швидкість будівельних робіт.

Слід зазначити, що до переваг застосування даного обладнання відносяться: швидкий монтаж і перестановка платформ по периметру фасаду, простота в управлінні, ергономічноть, і безпеку. Однак, як і будь-яке Будівельне обладнання, люльки працюють під відкритим небом в досить агресивному середовищі. Перепади температур і напруги, запиленість, забруднення будівельними розчинами, вібрація, і т.п. сприяють інтенсивному корозійному, і механічному.

Роботи на фасадній платформі відносяться до робіт підвищеної небезпеки через те, що вони виробляються на висоті, а також через те, що обладнання працює під напругою. Тому до експлуатації подібного обладнання слід допускати тільки пройшли навчання, що мають необхідні допуски (в тому числі і з техніки безпеки) фахівців.

Для того, щоб експлуатувати люльку було безпечно, необхідно кожен раз перед початком її експлуатації проводити огляд і перевірку працездатності всіх її виконавчих механізмів, і пристроїв безпеки здійснювати перевірку (а при необхідності і протяжку) різьбових з’єднань. Крім того, щомісяця, відповідно до рекомендацій заводу-виробника, Здійснювати планове технічне обслуговування.

 

При плановому технічному обслуговуванні проводяться наступні види робіт:

 

  • Перевірка працездатності уловлювачів. Контроль зносу гальмівних колодок, а при необхідності – заміна;
  • Контроль працездатності кінцевих вимикачів;
  • Перевірка працездатності компонентів щита управління. Чистка та протяжка контактів, заміна зношених компонентів;
  • Перевірка стану і цілісності кабелю електроживлення;
  • Перевірка зазорів електромагнітних гальм механізмів підйому;
  • Перевірка рівня масел в редукторах;
  • Ревізія зношених елементів лебідки (трубки входу-виходу, напрямні троса, сталеві стрічки, механізм притиснення троса);
  • Перевірка цілісності троса;
  • Перевірка і протяжка різьбових з’єднань.

 

Якість і своєчасність планового технічного огляду та обслуговування ключовим чином впливає на безпеку роботи фасадного підйомника. А на якість виконання регламентних робіт кардинально впливає професіоналізм і кваліфікація сервісних майстрів і якість застосовуваних комплектуючих.

Також, на безпеку експлуатації будтехніки впливає якість монтажу і комплектуючих. Ось чому при виборі постачальника колисок важливо переконатися, що компанія-постачальник має професійної сервісною службою, оснащена необхідним обладнанням, має необхідні дозвільні документи та допуски на проведення робіт підвищеної небезпеки, та має постійною наявністю оригінальних запасних частин.

Професійно, постачанням, монтажем і сервісним обслуговуванням вантажопідйомної техніки, в тому числі і фасадних колисок ZLP 630 в будівельному ринку займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Регіональні представництва компанії зі складами, ремонтними майстернями та сервісною службою знаходяться у всіх великих центрах будівництва країни. Компанія має необхідний досвід і дозвільні документи на здійснення монтажів, ремонтів, експлуатації та сервісного обслуговування вантажопідйомної техніки, постійно підтримує на складах незнижуваний запас запасних частин і комплектуючих.

 

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання поставок будівельних колисок, монтажів

і сервісного обслуговування!

Ви отримаєте надійне обладнання та професійну технічну підтримку

на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад