Новини та акції

Підйом вантажів на висоту в Києві швидко, якісно і безпечно

Просте рішення складних завдань

Київ-місто з розвиненою інфраструктурою, в якому є безліч висотних будівель. Сучасні жителі Києва часто стикаються з необхідністю установки в квартирах, офісах великогабаритних предметів, які занести звичайним способом неможливо через ширину сходових прорізів, розміру ліфта, великої ваги, габаритів самих об’єктів. Саме тому сьогодні послуга підйому вантажу на висоту є дуже актуальною.

Підйом вантажів на висоту в Києві швидко, якісно і безпечно

Фахівці компанії Вірамакс швидко, в обумовлені терміни і за доступну ціну здійснять підйом необхідного вантажу по фасаду через вікно. Переваги даного способу очевидні, так як:

  • підйом вантажу через вікно обійдеться дешевше, ніж установка вишки або підйомного крана, крім того,
  • подібний спосіб практично не має обмежень по висоті;
  • виключена можливість пошкодження покриття даху;
  • установка вантажопідйомного механізму займе не багато часу-в середньому на це йде близько 2 годин;
  • є можливість переміщення по будь-якій траєкторії навіть складною (минаючи кути, козирки, рекламні та інші конструкції).

Фахівці компанії Вірамакс відповідально підходять до виконання висотних робіт, дотримуючись техніки безпеки. Ми використовуємо якісне, сучасне, сертифіковане обладнання. Маючи багаторічний досвід роботи, наші професіонали знаходять рішення навіть для самих нестандартних ситуацій. Вартість послуг, що надаються не залежить від цін предметів, які необхідно підняти. У нас ви можете замовити підйом меблів, сантехніки, вікон, габаритних предметів декору, музичних інструментів, кондиціонерів, металевих конструкцій та інших об’єктів.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад