Новини та акції

ПІДЙОМНИКИ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНИКІВ І ВАНТАЖІВ

Вантажопідйомна техніка, яка використовується на будівельних майданчиках, буває різного призначення. Наприклад, для підйому габаритних вантажів великої маси успішно використовуються автомобільні та баштові крани. Проте, для підйому вантажів та людей існують спеціально адаптовані для цього вантажопідйомні механізми – вантажопасажирські підйомники.

Грузопассажирский мачтовый подъемник MABER MBC 2000/150

Безумовно, працівників може піднімати на об’єкті та баштовий кран у спеціально розробленій для цього люльці. Однак, за допомогою щоглового будівельного підйомника підйом людей на необхідну позначку може бути здійснений набагато оперативніше та безпечніше ніж краном. Хоча кран і витяг ні в якому разі не конкурують на об’єкті один з одним, але ефективно доповнюють один одного.

Існує найрізноманітніша кількість моделей будівельних підйомників, проте найпоширеніші рішення – однощоглові та двощоглові розробки з приводом, заснованим на зубчастому зачепленні приводної шестерні валу електродвигуна – із зубчастою рейкою, закріпленою на щоглі. Також, така вантажопідйомна техніка може бути однокабінною та двокабінною.

Одномачтові підйомники використовуються досить широко, швидко монтуються і не вимагають багато місця для експлуатації і, як правило, мають вантажопідйомність від 500 до 3 тонн. Двощоглові розробки дають можливість використовувати кабіну більшого габариту, піднімати вантажі до 5-ти, а іноді і більше тонн, проте найбільш затребуваними моделями залишаються все ж таки підйомники з вантажопідйомністю 1,5-2 тонни.

Однокабінні машини застосовують, як правило, під час роботи на середній висотності об’єктах, а двокабінні – на об’єктах великої висоти – від 100 і більше метрів. При цьому, незважаючи на загальний щогловий та рейковий шлях, кабіни швидкісних будівельних ліфтів можуть працювати незалежно один від одного.

Швидкість підйому цієї будівельної техніки може бути від 12м/хв. – до – 40 м./хв., інколи ж і до 60 м./хв. Якщо врахувати той факт, що на відміну від крана, транспортувати вантажі витяг може практично в будь-яку погоду, застосування вантажних і вантажопасажирських будівельних витягів істотно підвищує швидкість і ефективність виконання будівельних робіт, і при цьому знижує їх собівартість. Саме тому жодне масштабне будівництво не обходиться без експлуатації такої будівельної техніки.

Сьогодні в будівельному сегменті ринку є пропозиції поставок як нових, так і вживаних вантажопідйомників, а також досить розвинений ринок їх оренди. Найчастіше пропоновані моделі на будівельному ринку – це підйомники провідних європейських, турецьких та азіатських виробників, таких як STROS, ELECTROELSA, GEDA, ALIMAK HEK, MABER CONSTRUCZIONI, MAKSAN LIFT, GJJ, DAHAN та інші.

Одним із професійних постачальників вантажопідйомного обладнання для потреб будівельного та промислового ринку є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія має у своєму розпорядженні найбільший у країні орендний парк сучасних швидкісних вантажних і вантажопасажирських підйомників. Пропонує будівельникам як нову, так і відновлену вантажопідйомну техніку.

ВІРАМАКС є представником провідних світових брендів, що спеціалізуються на виробництві вантажопідйомної техніки. Завдяки наявності власної технічної служби компанія вирішує питання поставки, монтажу, експлуатації та сервісного обслуговування в комплексі. Це дуже вигідно для клієнтів, оскільки комплексний підхід гарантує споживачеві, по-перше, істотну економію коштів, по-друге, оперативність реалізації виробничого завдання, по-третє, надійну сервісну підтримку працюючому на об’єкті обладнанню.

Для того, щоб придбати або взяти в оренду будівельний вантажопасажирський витяг у ВІРАМАКС, достатньо реалізувати наступний простий алгоритм дій:

  • Звернутися до компанії з існуючих ліній комунікацій;
  • Визначитись з вантажопідйомною машиною;
  • Укласти договір постачання чи оренди;
  • Укласти договір монтажу та подальшого сервісного обслуговування.

Ці нескладні 4 кроки дозволять будівельнику отримати в своє розпорядження необхідну будтехніку, оперативно змонтувати її в заданій точці об’єкту, що будується, просто і безпечно експлуатувати витяг все, заплановане для цього, час.

Звертайтеся до ВІРАМАКСу з питань постачання, монтажу та експлуатації

вантажопасажирських щогових підйомників!

Співпраця з професіоналами посилить успіх та безпеку вашого бізнесу!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад