Новини та акції

Підвищення продуктивності і безпеки бетонних робіт за допомогою бетонорозподільних стріл

Успіх сучасного будівельного бізнесу базується на застосуванні передових наукових досягнень у матеріалах, будівельній техніці та технологіях будівництва. Одним з таких успішних рішень є застосування при виробництві бетонних робіт бетонораспределительных стріл.

Дане обладнання будівельники називають по-різному: павук, слоник, хобот, однак незалежно від цього пряме призначення стріли бетонораздаточной – максимально точно і ефективно подавати бетонну суміш до місця її заливки на об’єкті. Працює стріла в зв’язці з бетононасосом, який, власне, і нагнітає бетонну суміш до місця її локального розподілу.

Раніше, та й зараз широко використовувалася для цих цілей так звана» туфелька ” – бункер для бетону, який підвішується краном і їм же подається до місця заливки. Такі ємності використовуються від 0.75-до-1.5 м. куб.

Однак, використання крана в якості обладнання монолітного лиття при зведенні сучасних житлових комплексах мало ефективно, так як це, по-перше, не дозволяє крану одночасно здійснювати інші операції з розвантаження, наприклад, прибулих на будівництво матеріалів, подачі будматеріалів іншим будівельникам в зоні його роботи, по-друге – кран робить це повільно, по-третє, це небезпечно: відомі випадки падіння туфельки з бетоном через обрив сталевого каната, згнилих кріплень бункера і т. п.

І, нарешті, стріла крана має обмеження по довжині і вантажопідйомності на своєму кінці. Це означає, що туфелька з бетоном вагою, наприклад, близько 1,5-1,8 тонн найпоширенішим типом крана – 8-ми тонником, може бути доставлена максимум на 50-55 метрів, що часто не вирішує питання заливки всього підстави або Колон, крім того, знову-таки вимагає додаткового часу.

Набагато ефективніше в місцях масштабного будівництва застосовувати зв’язку-бетононасос і бетонорозподільча стріла. Середня продуктивність сучасних бетононасосів знаходиться в діапазоні 65-90 м.куб./год, а середня висота подачі – до 150 метрів. Це в рази вище, ніж у крана!

Стріла роздає бетон по радіусу повороту в 360 градусів, рівномірно і точно, що дуже зручно. Крім того, у гідравлічних стріл є можливість змінювати кут подачі бетону вертикально (до 90 град.), що дозволяє заливати важкодоступні вузли конструкцій і колони.

Мобільні бетонорозподільчі стріли являють собою модульну конструкцію з розкладаються (для механічних) і саме розкладаються (для гідравлічних) рукавів, на яких змонтовані бетоноводи. Підставою служить станина з чотирма (для мобільних типів) висувними телескопічними лапами, або щоглами (для стаціонарних типів).

На підставі гідравлічних типів монтується, також, пульт управління і гідравлічна система управління будтехнікою. Тут же, на підставі закріплені і конргрузи, врівноважують конструкцію в будь-якому її положенні.

Знизу підстави розташоване місце для приєднання бетоновода, інший кінець якого приєднується до подає бетон вузлу бетононасоса.

Стаціонарний тип обладнання монтується всередині ліфтових шахт, надійно закріплюється і саме нарощується в міру зростання поверховості заливаються перекриттів. Нарощування відбувається за рахунок гідравлічної системи шляхом вичавлювання гідроциліндрами вгору існуючої конструкції і вбудовування необхідного для нарощування кількості секцій в утворився зазор.

Бетонорозподільні стріли мобільного типу до місця роздачі бетону доставляються баштовим краном, монтуються і готуються до роботи від 1-до-2-х годин. Стаціонарні моделі монтуються 3-4 години.

Для управління роздачею бетону за допомогою механічної бетонорозподільчої стріли оператор не потрібно – бригада монолитчиков з простою конструкцією системи рукавів розбереться сама. А ось для безпечного і ефективного управління гідравлічними бетонорозподльчими стрілами потрібно кваліфікований оператор.

Обслуговування бетонораздаточних стріл також вимагає певної кваліфікації, оскільки крім Промивання бетоноводів необхідно своєчасно і якісно обслуговувати гідравлічну, і електричну системи виконавчих механізмів.

До незаперечних переваг бетонорозподільних механізмів слід віднести:

  • Точність подачі бетонної суміші;
  • Радіус роздачі в 360 град. по горизонталі і 90 град. по вертикалі, що дозволяє доставляти бетон у важкодоступні місця;
  • Можливість застосування на відміну від крана з туфелькою у вітряну погоду;
  • Простоту в експлуатації і обслуговуванні;
  • Швидкість розгортання конструкції в місці виробництва монолітних робіт;
  • Високу швидкість розподілу бетону;
  • Безпека в експлуатації.

Де можна придбати таке обладнання в Україні?

В Україні бетонорозподільні стріли нові і б/у, європейських, турецьких і кращих китайських брендів ви можете придбати у міжнародної компанії ВІРАМАКС. Компанія займається постачанням, монтажем, комплектацією витратними матеріалами та сервісним обслуговуванням подібних механізмів.

Крім того, завдяки наявності власної технічної служби, ВІРАМАКС забезпечує вирішення будь-якого технічного питання від 2-х годин з моменту звернення в кожному регіоні присутності своїх представництв.

ВІРАМАКС також навчає співробітників своїх клієнтів правилам безпечного монтажу, експлуатації та технічного обслуговування. На всю продукцію, як нову, так і б/у надаються відповідні гарантії від 6-ти – до 12 місяців.

Якщо ви не володієте власним штатом технічної служби, ви можете укласти договір сервісного технічного обслуговування з ВІРАМАКС. Для цього достатньо звернутися в компанію по будь-якому зручному для вас каналу комунікації.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання обладнання для розподілу бетону!

Ми забезпечимо поставку, монтаж і подальше сервісне обслуговування вашого обладнання під ключ!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад