Новини та акції

Правила експлуатації автобетононасоса

Спецтехніка для заливки рідкого бетону у важкодоступні місця

Автобетононасос-зручний в експлуатації вид спецтехніки, призначений для закачування бетонної суміші в місця, куди її неможливо доставити іншими способами. Дане обладнання є великогабаритним і має досить складну конструкцію. Воно являє собою вантажівку, яка виступає в ролі шасі, з встановленим на ньому гідравлічним бетонним насосом і стрілою для розподілу суміші.

Незважаючи на великий розмір техніки, її експлуатація максимально проста – досить перекачати готову бетонну суміш з міксера в спеціальний резервуар, звідки вона по стрілі буде перекачуватися в необхідну зону. Стрілу можна направляти як вертикально, так і горизонтально. Автобетононасоси активно використовується при будівництві різних об’єктів – як житлових, так і промислових.

Особливо актуально використання подібної спецтехніки при зведенні багатоповерхових будівель, коли необхідно подати розчин на велику висоту. Автобетононасос здатний істотно скоротити терміни виконання робіт за рахунок швидкої доставки необхідної кількості розчину у важкодоступні місця.

Правила експлуатації автобетононасоса

При використанні техніки важливо дотримуватися правил експлуатації, які забезпечать її ефективну, якісну роботу, а саме:

  • підбирати оптимальні температурні умови-найкраще виконувати заливку бетону при температурі від 0 до +30 °C-це дозволить зберегти якість бетонної суміші і знизити навантаження на техніку;
  • забезпечувати наявність вільного простору-мінімум 2 м навколо будівельної техніки для безпечного виконання робіт.

Купити або орендувати автобетононасос можна через компанію Вірамакс – ми пропонуємо вигідні умови співпраці, великий вибір якісного, сертифікованого обладнання.

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад