Новини та акції

ПЕРЕВАГИ ОРЕНДИ ЛЮЛЬОК У ВІРАМАКС

Будівельні люльки є обладнанням, застосовуваним в будівництві і промисловості для облаштування та ремонту фасадів, монтажу та обслуговування кліматичних система, систем декоративного освітлення фасадів, інших видів робіт. Відносяться до вантажопідйомної техніки, за допомогою якої піднімають на необхідну висоту робітників і матеріали. Завдяки цьому досягаються високі темпи робіт, підвищується їх безпека і знижується собівартість будівництва.

Будівельні компанії як набувають, так і беруть в оренду дане обладнання. Це пов’язано з тим, що деякі проекти вимагають участі великої кількості фасадних підйомників, інші – ні. Тому, для того, щоб не заморожувати кошти, деякі забудовники, які мають власний парк такої будтехніки, при необхідності збільшення парку колисок просто беруть їх в оренду на термін реалізації проекту, посилюючи свої будівельні бригади. Ну, а для НЕВЕЛИКИХ компаній і тим більше для будівельних бригад, оренда є практично єдиним шляхом отримати в своє тимчасове розпорядження необхідну для виконання робіт техніку.

Люльки фасадні відносять до обладнання підвищеної небезпеки, т.як воно працює на висоті, має електричні обертові частини. Тому, такі механізми не допускаються до роботи без попередньої перевірки працездатності всіх їх систем. Очевидно, що для підтримки платформ підвісних в робочому стані, компанія-орендодавець повинна мати власну технічну службу, ремонтні майстерні, запас деталей і комплектуючих до колиски, необхідні дозвільні документи на подібний вид діяльності.

Однак, це вимагає значних інвестицій. Тому далеко не всі компанії-орендодавці інвестують кошти у власну технічну службу, інструмент, і ЗІП, вирішуючи завдання по відновленню колисок за допомогою залучених зі сторон6и фахівців.

У підсумку, якщо трапляється вихід з ладу обладнання на об’єкті, орендарю доводиться чекати від декількох годин – до – декількох днів, поки орендодавець знайде в ринку технічних фахівців – аутсортсерів, направить їх на об’єкт для відновлення обладнання. В цей час орендодавець втрачає прибуток через вимушені простоїі несе репутаційні ризики через конфлікти із забудовником.

Щоб уникнути подібних ситуацій, має сенс при виборі орендодавця, орієнтуватися на компанії, що мають:

  • Власну сервісно-технічну службу;
  • Незнижуваний запас запасних частин і комплектуючих;
  • Великий орендний парк колисок;
  • Представництва, максимально наближені до вашої будівництві;
  • Готовність орендодавця усунути будь-яке технічне питання за 1-2 години;
  • Готовність орендодавця оперативно доукомплектувати Вас додатковими одиницями обладнання у разі такої потреби;
  • Готовність орендодавця надати повний комплекс послуг – від оренди-до монтажу та сервісного обслуговування.

Подібний пакет опцій дозволить вашій компанії отримати вантажопідйомне обладнання та комплексну сервісну підтримку «під ключ» з одних рук. Це значно заощадить ваші гроші і час. Захистить вас від ризику аварій і тривалого простою.

Оптимальним партнером з цієї точки зору, є міжнародна група компаній ВІРАМАКС. З 2004 року компанія є лідером будівельного ринку в тому числі і за цим напрямком. Люльки ZLP630, пропоновані ВІРАМАКС-ринку, виготовляються на підставі детального технічного завдання, що дозволяє отримувати фасадні підйомники з більш надійними ресурсними і довговічними виконавчими механізмами, що робить їх більш безпечними у використанні, і довговічними в експлуатації.

Компанія володіє власною технічною службою, матеріально-технічною базою та регіональними складами у всіх значущих центрах будівництва України. До передачі в оренду і після повернення з оренди, вантажопідйомна техніка ВІРАМАКС в обов’язковому порядку проходить етапи огляду і відновлення зношених вузлів, систем і елементів. Тому орендуючи люльки у ВІРАМАКС, будівельники захищені від аварій, пов’язаних з технічним станом обладнання, а будь-яке технічне питання, пов’язане з позаштатною ситуацією, вирішується сервісною службою компанії протягом 2-х годин в регіонах присутності компанії.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання оренди надійного і безпечного вантажопідйомного обладнання!
Ви отримаєте комплексну підтримку вашому бізнесу на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад