Новини та акції

ПЕРЕВАГИ БАШТОВОГО КРАНА POTAIN MC 85 B

Баштові крани відносяться до типу вантажопідйомної техніки для підйому і переміщення вантажів на будівельних і промислових майданчиках. Бувають свободностоящие і на рейковому ходу, Швидкомонтовані і свободностоящие, оголовочние, і безоголовочние, махові та інші, конструкція яких залежить від індивідуальної специфіки об’єкта.

Найбільшого поширення на будівельних майданчиках отримали вільностоячі машини оголовочного і безоголовочного типу з вантажопідйомністю 4-16 тонн. Завдяки застосуванню цієї будтехніки, стало можливим зводити Сучасні досить складні за своїм конструктивом і архітектурі об’єкти.

Лінійка кранів баштових будівельних в Україні представлена широким спектром брендів з Європи та Азії. Серед них варто відзначити LIEBHERR, POTAIN, JACO, SAEZ, COMANSA, XCMG, SUNY, Sym, DAHAN та інші бренди. Машини даних брендів високопродуктивні, оснащені сучасними пристроями управління і безпеки. Окремо слід зупинитися на кранах машинобудівного концерну POTAIN (Франція), що входить у великий американський холдинг MANITOWOC.

Крани POTAIN є без перебільшення передовими в своєму дивізіоні. У них реалізовані сучасні принципи бережливого виробництва, високоякісні компоненти і матеріали, висока швидкість роботи і безпеку експлуатації.

Одним з найбільш вдалих інженерних рішень концерну є модель баштового свободностоящего оголовочного крана POTAIN MC 85 B. Характеристики даного обладнання оптимально збалансовані з його ціною.

До основних характеристик слід віднести:

 • Вантажопідйомність: 5тн. ;
 • Довжина стріли: 50м.;
 • Вантажопідйомність на кінці стріли: 1,5 тн.;
 • CPV управління.

Сталь металоконструкцій даної вантажопідйомної машини настільки високої якості, що в будівельному ринку досі можна зустріти подібні крани виробництва 90-х років минулого століття, у яких сталеві конструкції цілком працездатні і навіть не зазнали втомного зносу.

Конструктивно, POTAIN MC 85 в виконаний таким чином, щоб забезпечувати швидкий і безпечний монтаж, зручне транспортування і компактне зберігання на складських площах. Виконавчі механізми крана і металоконструкції мають досить потужний запас міцності. Тому, в українському будівельному ринку широко використовується вживані крани бренду Potain.

До основних переваг оголовочного свободностоящего крана POTAIN MC 85 слід віднести:

 • Відмінний баланс вантажопідйомності біля основи і на кінці стріли;
 • Довговічність металоконструкцій;
 • Висока надійність виконавчих механізмів і електричних ланцюгів управління;
 • Наявність частотного перетворювача;
 • Висока швидкість роботи;
 • Можливість експлуатації машини одночасно в трьох режимах;
 • Ергономічність робочого місця машиніста крана;
 • Наявність двох вантажних візків переміщення вантажу;
 • Універсальність щогли 1, 6х1, 6м.;
 • Низьке енергоспоживання.

Як і будь-яка сучасна вантажопідйомна техніка преміум-брендів, нові крани POTAIN MC 85 В для поточного стану українського будівельного ринку є дорогим (хоча і обґрунтованим) задоволенням. Тому, в країні досить розвинений ринок вживаної відновленої будтехніки.

Придбати або взяти в оренду Вантажопідіймальний баштовий кран POTAIN MC 85 в ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія успішно поставляє, монтує, експлуатує і обслуговує будівельну техніку (люльки, підйомники, крани, бетонорозподільні стріли, Бетононасоси і т.п.) вже більше 18 років. Володіє матеріально технічною базою в основних центрах будівництва України. Забезпечує безкоштовне навчання співробітників своїх клієнтів правилам безпечної експлуатації та обслуговування будобладнання.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання або оренди кранів баштових!

Ви отримаєте надійну вантажопідйомну техніку і професійну

технічну підтримку вашому бізнесу!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад