Новини та акції

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ФАСАДНИХ ПЛАТФОРМ ПРИ ВИРОБНИЦТВІ ФАСАДНИХ РОБІТ

Облаштування фасадів в будівництві традиційно здійснюється за допомогою лісів різних конструкцій і фасадних колисок. Однак, у зв’язку з тим, що останнім часом конструкції сучасних фасадів висотних будівель виконуються з сетопрозорих і композитних матеріалів, більш кращим обладнанням для цього є фасадні платформи. Дане обладнання являє собою вантажопідйомний механізм, що складається з робочого столу з огорожами, виконавчих механізмів, керуючої електроапаратури і щоглового шляху.

Робочий стіл платформи фасадної складається з набраних модульних конструкцій, що дозволяють збирати конструкцію довжиною від 10-до-32 м.така конструкція дозволяє регулювати ширину охоплення робочої поверхні фасаду. Крім того, фронтальна частина робочого столу, звернена до фасаду, може бути оснащена висувними консолями. Такий підхід забезпечує можливість обслуговування фасадів з більш складною ніж пряма конфігурація поверхнями, що мають виступи і западини.

Виконавчі механізми (мотор-редуктора з електромагнітними гальмами) знаходяться на станині робочого столу. Працюють від трьох фазної мережі напругою 380В. управляються приводу за допомогою електричної шафи (або шаф – для двох щоглових платформ).

Щогловий шлях формується за допомогою складальних секцій щогл, фіксується до поверхні об’єкта за допомогою анкерних кріплень з кроком 6-9 м. (в залежності від висоти стояння) і спирається на базову секцію. Рух робочого столу у вертикальній площині реалізується за допомогою зубчастого зачеплення приводних шестерень – з зубчастими рейками, зафіксованими на щоглах.

Завдяки модульній конструкції робочого столу і щоглового шляху, а також можливості окремої комплектації щитами управління, приводами, щоглові платформи можна компонувати як в однощоглові, так і в двощоглові конструкції з різною довжиною робочих столів. Розмір робочого столу однощоглової платформи досягає 10-12 метрів, вантажопідйомність – 1-1,2 тонни. Розмір столу двощоглової Платформи може досягати 30-32 м., а вантажопідйомність – до 3-3,2 тонн. Висоти монтажу фасадної будтехніки можуть досягати до 150 м.

Застосування фасадних платформ дає наступні переваги:

  • Можливість монтажу склопакетів великих габаритів і маси (1,2-3,2 тонн);
  • Можливість охоплювати і обробляти відразу від 10-до-30 м. фасадів;
  • Можливість розділяти робочий стіл платформи і перегруповувати бригади фасадчиків одночасно на різні ділянки фасадів;
  • Збільшує швидкість виробництва фасадних робіт, підвищує їх безпеку і, одночасно, знижує собівартість будівництва;
  • Можливість використовувати механізм в умовах вітряної погоди, при якій використання фасадних колисок важко;
  • Робота з поверхнями, що мають виступи і западини, завдяки наявності висувних консолей;
  • Швидко монтуються і переставляються. Для цієї мети деякі моделі платформ можуть оснащуватися шасі;

Платформи щоглові відносяться до вантажопідйомного обладнання, робота на якому пов’язана з підвищеною небезпекою. Тому допуск до роботи персоналу слід здійснювати тільки після відповідного навчання правилам безпечної експлуатації механізмів. Однак, при цьому. Платформи прості в управлінні, невибагливі в експлуатації, швидко монтуються, нарощуються і переставляються по периметру фасадів.

Придбати нові або вживані щоглові фасадні платформи ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія є найбільшим оператором будівельного ринку країни в частині поставок професійної будівельної вантажопідйомної техніки провідних європейських, турецьких і азіатських виробників.

Завдяки наявності власної сервісної служби, регіональних складів комплектації, фахівці ВІРАМАКС надають комплексну технічну підтримку: монтаж, нарощування, експлуатацію, відновлювальний ремонт і сервісне обслуговування. Таким чином, клієнти компанії максимально захищені від можливих позаштатних ситуацій на будівельних об’єктах при експлуатації даного обладнання.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань поставок, монтажів і сервісного обслуговування

фасадних щоглових платформ!

Ви отримаєте сучасне надійне обладнання та повний комплекс професійних технічних послуг на найвигідніших для вас умовах!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад