Новини та акції

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЩОГЛОВИХ ПІДЙОМНИКІВ ACROBAT НА БУДІВЕЛЬНИХ МАЙДАНЧИКАХ

Для підйому і переміщення вантажів на будівельних майданчиках застосовується чимала кількість вантажопідйомної техніки. Що стосується підйому вантажів і людей, то краще щоглових будівельних підйомників, на даний момент, не справляється жоден вид техніки.

Підйомник являє собою робочу кліть або кабіну, яка по щогловому шляху рухається вертикально вгору, переміщаючи вантажі. Введення, за допомогою якого вводиться рух кабіни з вантажем, може бути розташоване як на самій кабіні( у підйомників рейкового типу), так і вгорі, або внизу щоглового шляху (для підйомників консольного типу).

Важливими критеріями, що впливають на вибір того чи іншого щоглового підйомника, є: вантажопідйомність, висота підйому, габарити кабіни, швидкість підйому вантажу. Зрозуміло, є і другорядні: кількість щогл, тип захисного покриття металу щогл (фарба або гарячий цинк), системи програмування зупинки на поверхах і т. п.

Ідеальним варіантом є поєднання найбільш бажаних для будівництва того чи іншого об’єкта характеристик і опцій з надійністю машини, і доступною ціною. З урахуванням того, що в українському будівельному ринку широко представлені моделі європейських і китайських брендів, вибір зазвичай здійснюється між дорогими європейськими моделями, у яких показники якості і надійності досить високі, при цьому, комплектація додатковими опціями обходиться додаткові гроші, і більш дешевими китайськими аналогами за більш демократичними цінами, з більш насиченою комплектацією, однак, з меншими показниками надійності і довговічності.

Однак, існує і проміжний варіант, який поєднує в собі гідну надійність, довговічність, оптимальну комплектацію і, при цьому, мають більш доступною ціною ніж європейські аналоги. Це вантажопідйомні машини одного з провідних турецьких виробників – компанії MAKSAN LIFT.

Лінійка даного представлена вантажними і вантажопасажирськими підйомниками ACROBAT, а також, фасадними щогловими платформами SPIDER. Ці машини є сучасною вантажопідйомною технікою, здатною ефективно виконувати виробничі завдання на будівельних об’єктах.

Перевагами підйомників ACROBAT є:

 • Висока надійність і довговічність металоконструкцій;
 • Підвищений ресурс роботи електроприводу;
 • Можливість піднімати вантажі зі швидкістю від 12 – до-40 (а іноді і більше) м./хв.;
 • Оптимальні габарити кабіни. Причому, в деяких моделях передбачена можливість трансформації конструктивних елементів кабіни, що дозволяє при необхідності змінювати розміри кліті;
 • Гнучкі показники вантажопідйомності – від 0,5 – до-2-х (а іноді і більше тонн);
 • Наявність частотних перетворювачів в ланцюгах управління, що забезпечує плавний пуск і гальмування машини, збільшує ресурс роботи приводу;
 • Зручний сучасний інтерфейс і система управління;
 • Наявність всіх необхідних для безпечної експлуатації систем сигналізації та захисту;
 • Доступна ціна придбання;
 • Недорогі в сервісному обслуговуванні.

Застосування підйомників ACROBAT на будівельному об’єкті, дає наступні переваги:

 • Можливість одночасно піднімати матеріали, інструменти і робітників;
 • Посилення безпеки експлуатації вантажопідіймальних машин;
 • Зниження собівартості будівельних робіт, завдяки високій швидкості підйому, обсягом і вагою переміщуваного вантажу.

Підйомники ACROBAT швидко і просто монтуються, невибагливі в обслуговуванні і надійні в експлуатації. Мають надійністю, нічим не поступається європейським аналогам, але при цьому, коштують дешевше. Тому, з появою в ринку пропозицій турецького бренду ACROBAT, в українських будівельників з’явилася можливість більш гнучкого вибору між надійністю, опціями і ціною придбання.

Постачанням нових і відновлених підйомників ACROBAT, а також орендою, монтажем, експлуатацією, і сервісним обслуговуванням, займається міжнародна група компаній ВІРАМАКС. Компанія має в своєму розпорядженні мережу регіональних складів і сервісних майстерень у всіх значущих центрах будівництва України.

Містить незнижуваний запас оригінальних запасних частин і комплектуючих. Тому в разі необхідності нарощування по висоті, ремонту, або обслуговування щоглових підйомників, подібна задача може бути вирішена вже протягом 2-х годин від моменту звернення в те чи інше регіональне представництво компанії.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питання придбання або оренди

щоглових будівельних підйомників ACROBAT!

Ви отримаєте сучасне надійне вантажопідйомне обладнання

і професійну сервісну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад