Новини та акції

ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ НА БУДІВНИЦТВІ ПІДЙОМНИКІВ ЩОГЛОВИХ ACROBAT

Будівельні щоглові підйомники активно застосовуються в професійному будівництві для підйому робітників, інструменту, матеріалів і обладнання на необхідну висоту. Завдяки цьому, збільшується швидкість виробництва будівельних робіт, посилюється безпека і знижується собівартість.

Найбільшого поширення набули машини рейкового типу, вантажопасажирського виконання з вантажопідйомністю 1,5 – 2 тонни і швидкістю підйому 12-40 м/хв., висотою підйому 45-100 м. при цьому, Машини можуть бути однокабінні і двокабінні.

Серед брендів, активно застосовуються на будмайданчиках слід зазначити Європейські: MABER, STROS, GEDA, ELECTROELSA і т.п., турецькі: ACROBAT, Китайські: GJJ, KETONG, SCM і т. п. зрозуміло, вся ця Будтехніка виконуючи одні і ті ж функції, має різний ціновий діапазон.

Тому, керуючись вибором підйомника, будівельники мають вибір і за технічними характеристиками, і по комплектації, і за ціною. Європейські моделі вантажопідіймальних машин в середньому на 50% дорожче китайських. Однак якість збірки, матеріалів і комплектуючих у «європейців» все ж значно дорожче ніж у «азіатів». Тому нові європейські машини знайти в країні практично неможливо. Їх поступово витіснив Китай.

Як бути, якщо є необхідність в європейській якості, надійності, довговічності, а бюджет дозволяє розглядати діапазон цін, відповідний китайським продуктам? В цьому випадку ефективним рішенням буде придивитися до турецьких підйомників.

Турецькі виробники пропонують досить широкий сегмент вантажопідйомної техніки, що відрізняється як за вартістю, так і за якістю, покриваючи досить широкий ціновий діапазон. Однак, одним з найбільш яскравих виробників вантажопідйомників, який поєднує в собі професійний європейський підхід до якості, комплектації і надійності обладнання, і при цьому пропонує більш демократичний підхід до цін реалізації, є компанія MAKSAN LIFT. Лінійка машин заводу представлена будівельними і промисловими вантажними і вантажопасажирськими підйомниками, а також фасадними платформами SPIDER.

Основними перевагами будівельних підйомників ACROBAT є:

  • Висока якість матеріалів і комплектуючих;
  • Антикорозійне покриття (опція) конструкцій щогл гарячим цинком, що істотно подовжує їх ресурс роботи;
  • Плавний пуск і гальмування, що збільшує довговічність механізмів;
  • Підвищений ресурс електроприводів. В середньому, коефіцієнт запасу міцності доходить до 30%;
  • Сучасні системи управління;
  • Наявність зручного і зрозумілого інтерфейсу з можливістю прошивки на українську мову;
  • Можливість програмувати режим роботи підйомника з зупинками на поверхах;
  • Наявність систем безпеки і сигналізації неоптимальних станів агрегатів, і перевантаження;
  • Оптимальні і ергономічні габарити кабіни, що враховують стандарти упаковки матеріалів, розміри палет, і т. п.

Підйомники ACROBAT можуть бути різної вантажопідйомності, одне і двухклетевого виконання, з різними швидкостями і висотами підйому. Однак, найбільш оптимальними для України точки зору поверховості об’єктів, що зводяться, опцій, комплектації і вартості, є моделі вантажопідйомністю 1,5 – 2,0 тн., швидкістю підйому 24-36 м/хв.і висотою підйому до 100 м. Таким параметрам відповідають моделі ACROBAT 2000 м і ACROBAT 2000.

Придбати або взяти в оренду сучасні підйомники ACROBAT в Україні ви можете у Міжнародної групи компаній ВІРАМАКС. Компанія є офіційним представником провідного турецького виробника будівельних ліфтів MAKSAN LIFT в Україні та Казахстані. Співробітники технічною службою ВІРАМАКС пройшли навчання на Турецькому заводі, мають відповідні сертифікати, здатні швидко діагностувати будь-яку технічну несправність, оперативно і якісно її усунути.

Компанія пропонує, як нові, так і вживані машини, надає повний комплекс послуг з монтажу, експлуатації та сервісного обслуговування продукції MAKSAN LIFT. Забезпечує постійний незнижуваний запас запасних частин і комплектуючих на своїх регіональних складах. Це дозволяє не тільки швидко усунути неполадки в механізмах, а й нарощувати щогловий шлях на необхідну висоту підйому.

Звертайтеся в ВІРАМАКС з питань придбання та оренди щоглових підйомників ACROBAT!

Ви отримаєте надійне обладнання та професійну сервісну підтримку!

Компания VIRAMAX.UA - аренда и продажа строительной техники по всем городам Украины:
Назад